1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

smackdown şarkısı

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve batman arkham tarafından 8 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

1. batman arkham

batman arkham Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    430
    Banka:
    0 ÇTL
    arkdaşlar smackdown a girerken
    bir tane şarkı çalıyor ben şarkıyı beğendiim ama bir türlü bulamadım vaoo diyordu ona bulana ağzına rep tıkicam lütfen bu 2.nci konu açışım:D

2. wien06

wien06 V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Viyana
    Banka:
    292 ÇTL
    Agzina rep tikacagim lafi pek uygun olmamis ayrica bizim forumda bir konuda yardim isteyen bir üyemize yardim eden üyemiz bunu asla rep icin yapmaz.

Smackdown la pek ilgim olmadigindan dolayi hangi parcayi aradigini bilmiyorum ama egr youtubeye giris yapabiliyorsan asagidaki verecegim linke bir bak belki aradigin parca oradaki smackdownla ilgili klipler arasinda olabilir.

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

3. calactica

calactica Aktif

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    istanbul
    Banka:
    15 ÇTL
    arkadasin smackdown dedigi sarki amerikan guresi (sov) muzigi. ama muzigi indirecegim dersen muzik indirme programlarindan indirebilirsin. bearshare gibi. bu arada 2 konu acmana gerek yok.

Sayfayı Paylaş