1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

SmartWatch 2

Konusu 'Yeni Teknolojiler' forumundadır ve aslann tarafından 27 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. aslann
    Ruhhastasi

aslann Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!

Beğenileri:
    499
    Ödül Puanları:
    5.330
    Yer:
    MAVİ
    Banka:
    115 ÇTL
    Sony, akıllı saatinin yeni sürümü SmartWatch 2'yi tanıttı! İşte o saat ve yapabildikleri...

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Sony, giyilebilir teknolojik ürünü SmartWatch'un yeni sürümü SmartWatch 2'yi tanıttı.
    Android işletim sistemiyle çalışan saat, selefindeki cebinizdeki aramalara cevap verme, e-postaları ve metin mesajlarını okuma, fotoğraf çekme gibi birçok özelliği koruyor. 1.6 inç'lik (220x176) dokunmatik ekranı ile bir miktar büyüyen SmartWatch 2, IP57 su ve toz geçirmezliği sertifikasına sahip. Sony, saatini kişiselleştirmek isteyenler için çelikten oluşan bir bilek bandı paketi de sunuyor.
    SmartWatch 2, NFC ve Bluetooth 3.0'ı da destekliyor. Bu sayede onu Android 4.0 veya üzeriyle çalışan herhangi bir cihazla kolaylıkla eşleştirebiliyorsunuz. Sony'ye göre saatin pili, ortalama bir kullanımla 4 gün dayanıyor. Saati az kullandığınızda ise bu süre, bir haftaya kadar uzayabiliyor.

2. -araz-
    Ayyaş

-araz- EYVALLAH... V.I.P

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    3.980
    Banka:
    439 ÇTL
    heh bi bu eksikti bu da çıktı:)
    ben teknoloji düşmanıyım:D
    nerdeo eski casıo lar

3. Joker7238

Joker7238 _Pure Love_

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    620
    Meslek:
    Eczacı Teknisyeni
    Yer:
    Batman
    Banka:
    16 ÇTL
    öyle deme şimdi çok güzel saat yapmışlar :)

4. -araz-
    Ayyaş

-araz- EYVALLAH... V.I.P

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    3.980
    Banka:
    439 ÇTL
    ya güzelliği güzel de ben eskiden kalma şeyleri hep daha çok sevmişimdir orjinalliğini kaybetmemiş,daha naturel
    ınsanlık için güzel icatlar hayatımızı pratıkleştiriyorlar ama ne bileyim aban göre değil
    mesela şu an bir program kullanıyorum beyannameleri otomatik gönderiyor
    ama ben eski usul elde yapılma zamanları seviyorum
    evet külfetti ama daha güzeldi

Sayfayı Paylaş