1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Soğuk Hissettim, Çok Soğuk..

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve KıRMıZı tarafından 9 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.777
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    374 ÇTL
    Soğuk hissetim,çok soğuk

Şimdi otursam şöyle köşeye,alsam seni karşıma ne çok sevdiğimi anlatsam.Dinler misin?Sahi ister misin?

Bu gece cama yapışmış sıvayı kazır gibi,seni kazıyorum aklımdan.Acıyor.Cam çizilir,iz kalır ya.İzin kalıyor.Hep öyle değil mi zaten?Sen yoksun,izin var.Üstelik tüm dünya şahit bu kazıma törenine.Kanıyor.Ağlıyorum.Alnımdan dökülen kan nasıl olduysa omzuma düşüyor.1 saniye sürüyor orada kalması.Aniden yerde görüyorum kanı.Soğuk hissettim kanı, be adam.Çok soğuk.İlk kez hissettim.Şelale gibi akıyor kan.Başımda dönüyor.Uzuvlarım hiç rahat değil.Durmaya meyilli kalbim.Donup kaldım.Yüzümde belli belirsiz bir ifade var.Ellerim tedirgin.Korktum.Aynada suratıma bakıyorum.Kan durmuş gibi.Ayırt edemiyorum,dolmuş gözlerim.Adını anımsıyorum bir süre sonra.Düşünüyorum son kez.Umursamıyorum artık.

Gökyüzü koyuya çalıyor bu gece.Hiç yıldız yok.Ay kendi başına,ben gibi.Kızıyorum.Söyliyecek bir şeyim kalmadı.Bağırıyorum.

''sıçtığımın sıvası,beni yine öl-dü-rü-yor-sun!''

kAşİf ve katip bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş