Soğuk Insan

dderya

kOkOşŞ
AdminE
beni tanımlayan en iyi kelime. en azından insanlar öyle söylüyor.
soğuk insanların çehresinde hep ciddi bir ifade bulunur. resmi bir mizaçla, kolay kolay gülmez-kahkaha atmazlar.
çok fazla arkadaşları olmaz. ama...bence soğuk olmanın insana getirileri de vardır. kolay kolay kalbinizi kırmaya cesaret edemez çevrenizdekiler. ne kadar ağırbaşlı olursanız, patavatsız olanlar çekinir sizden. bu da günümüz yaşayışında, "soğuk" insan olmayı gerektiriyor.

Çağlayağmur

👪🤗
Süper Moderatör
Takım
GALATASARAY
İşte tamda girin içine bakın diyeceğim bir tarif. Asık surat,ketüm denir ama ya yüregine girmeyi denedinizmi?Bakın bakalım orada ne sevgiler gizli...

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Herkes ortamını bulana kadar soğuktur bence. Sevmediğim ortam ve tiplerle hep soğuğumdur...
Gerçi genel anlamda da İlk bakışta soğuk tip izlenimi uyandirmisligim çoktur :-)

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
benden ve hayatımdan uzak durmaları gerekir...yıllardır bu yüzden annemle hep anlaşmazlık konumuzdur...soğuktur,ablamda öyle,yıllarca konuşmasak,sesleri çıkmaz...bu yüzdendir babam benim bu aileye ödül olarak geldiğimi düşünür,7 kişilik ailenin 6'sı konuşmuyor,soğuk,sessiz,sert bakışlara sahip,ee ben 24 saat ağzı kulakalrında onkolojide ki hocam hep sen nasıl birisin derdi,ağlarken bile gülüyorsun :D çok gülerim,çok konuşurum,sıcakkanlıyımdır,çok yanlış anlaşılsam bile asla vazgeçmedim huyumdan,kalbim de kırılmaz,kolay kolay küsmem,alınmam,çünkü gerçek düşüncelerimi her zaman söylerim. yani uzun lafın kısası soğuk,sert,sessiz insanlarla asla anlaşamıyorum annem olsa bile...

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
İlk tanışmalarda oldukça üstüme yakıştırılan bir kelime :))

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Benim de soğuk bir görüntüm var sanırım ama zaman zaman sadece görüntüyle kaldığından şüpheliyim :P Mesafe iyidir iyi.. Herkesle hemen samimi olan insanları, samimiyetsiz buluyorum ben şahsen. Ha, içi dışı bir insanları severim o ayrı bir şey :)