1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Soğuk Insan

Konusu 'CerezSÖZLÜK' forumundadır ve dderya tarafından 5 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. dderya
    Ayyaş

dderya kOkOşŞ Süper Moderatör

Beğenileri:
    7.482
    Ödül Puanları:
    11.080
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir :)
    Banka:
    207 ÇTL
    beni tanımlayan en iyi kelime. en azından insanlar öyle söylüyor.
    soğuk insanların çehresinde hep ciddi bir ifade bulunur. resmi bir mizaçla, kolay kolay gülmez-kahkaha atmazlar.
    çok fazla arkadaşları olmaz. ama...bence soğuk olmanın insana getirileri de vardır. kolay kolay kalbinizi kırmaya cesaret edemez çevrenizdekiler. ne kadar ağırbaşlı olursanız, patavatsız olanlar çekinir sizden. bu da günümüz yaşayışında, "soğuk" insan olmayı gerektiriyor.

2. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.415
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    794 ÇTL
    İşte tamda girin içine bakın diyeceğim bir tarif. Asık surat,ketüm denir ama ya yüregine girmeyi denedinizmi?Bakın bakalım orada ne sevgiler gizli...

3. felsefe_mi

felsefe_mi ...!... Özel üye

Beğenileri:
    416
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    40 ÇTL
    Herkes ortamını bulana kadar soğuktur bence. Sevmediğim ortam ve tiplerle hep soğuğumdur...
    Gerçi genel anlamda da İlk bakışta soğuk tip izlenimi uyandirmisligim çoktur :-)

4. MeRciMeK
    Masum

MeRciMeK V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    1.871
    Ödül Puanları:
    7.230
    Banka:
    427 ÇTL
    Bknz: Ben

5. arz-ı hal

arz-ı hal Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    539
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    İşe başlamadan tatile giren hakime
    Yer:
    yüreğinden uzaklar da...
    Banka:
    199 ÇTL
    benden ve hayatımdan uzak durmaları gerekir...yıllardır bu yüzden annemle hep anlaşmazlık konumuzdur...soğuktur,ablamda öyle,yıllarca konuşmasak,sesleri çıkmaz...bu yüzdendir babam benim bu aileye ödül olarak geldiğimi düşünür,7 kişilik ailenin 6'sı konuşmuyor,soğuk,sessiz,sert bakışlara sahip,ee ben 24 saat ağzı kulakalrında onkolojide ki hocam hep sen nasıl birisin derdi,ağlarken bile gülüyorsun :D çok gülerim,çok konuşurum,sıcakkanlıyımdır,çok yanlış anlaşılsam bile asla vazgeçmedim huyumdan,kalbim de kırılmaz,kolay kolay küsmem,alınmam,çünkü gerçek düşüncelerimi her zaman söylerim. yani uzun lafın kısası soğuk,sert,sessiz insanlarla asla anlaşamıyorum annem olsa bile...

6. RUZG4R
    Küstah

RUZG4R ÖylesinE ♔ Özel üye

Beğenileri:
    3.380
    Ödül Puanları:
    10.580
    Banka:
    561 ÇTL
    İlk tanışmalarda oldukça üstüme yakıştırılan bir kelime :))

7. _nehir_
    Avare

_nehir_ Schrödinger'in Kedisi ♕ Özel üye

Beğenileri:
    4.243
    Ödül Puanları:
    8.980
    Banka:
    827 ÇTL
    Benim de soğuk bir görüntüm var sanırım ama zaman zaman sadece görüntüyle kaldığından şüpheliyim :P Mesafe iyidir iyi.. Herkesle hemen samimi olan insanları, samimiyetsiz buluyorum ben şahsen. Ha, içi dışı bir insanları severim o ayrı bir şey :)

Sayfayı Paylaş