Sokaklardan Hollywood Yıldızlığına

cemree

=)=)
V.I.P
Katılım
16 Şbt 2011
Mesajlar
13,684
Beğeniler
3,771
Şehir
Ankara
#1
Bugünlerde akıl almaz servetlere sahip olan Hollywood’un ünlü yıldızlarının çoğu yoksul çevrelerden geliyor.

Yıldızlar o kadar zor şartlarda mücadele ettiler ki kimileri sokaklarda dahi yaşamak zorunda kaldı. Halle Berry, Carmen Electra, Sylvester Stallone ve Daniel Craig çok zor zamanlar geçirerek başarılı olmuş sanatçılardan sadece bir kaçı…15 yaşında anne ve babası boşanan Hilary , annesinin oyunculuk isteğine destek vermesi ile Los Angeles’a taşındı. İki kadın para biriktirene kadar arabalarında yaşamak zorunda kaldı. Liseyi bırakmak zorunda kalan Hilary tamamne aktör olmaya odaklandığını söylüyor.
1969’da boşanan uzay yolu efsanesi William Shatner bir süre karavanda yaşamaya başladı ve köpeğiyle ehir şehir dolaşarak tiyatro yaptı.
Sylvester Los Angeles’ gitmeden şansını New York’ta denedi. 3 hafta boyunca otobüs terminalinde kalan Sylvester erotik filmlerde oynayarak terminalden kurtulabildi. Sylvester bu durumdan hoşlanmasa da hırsızlık yapmak zorunda kalmamak için bu yolu seçtiğini açıkladı.

Shania Twain geçmişte sokaklarda aç gezerek, evsizlerin kaldığı yerlerde annesiyle kaldığını, 8 yıl barlarda çalışarak ailesini doyurabildiğini açıkladı.
Oscar’lı yıldız Halle Cleveland’dan Chicago’ya oyunculuk okumak için gittiğinde parasızlıktan evsizler için hazırlanan bir barınakta kaldığını açıkladı.
 

cemree

=)=)
V.I.P
Katılım
16 Şbt 2011
Mesajlar
13,684
Beğeniler
3,771
Şehir
Ankara
#2


20 yaşında tüm parsını erkek arkadaşına kaptıran ve terkedilen Carmen birkaç sene sokaklarda yaşadığını söylüyor.

Rose McGowan 1 sene boyunca evsiz kalıp sokaklarda ve gece kulüplerinde yaşamak zorunda kalmış .

Yoksul bir çocukluk geçiren Jim Carrey evli ablasının bahçesinde ailesi ile birlikte bir Volkswagen araçta yaşamak zorunda kalmış.

Daniel Craig ünlü olmadan önce Londra'da parklarda yaşadığını açıkladı.

'American Idol' yarışmasıyla ünlenen Kelly Clarkson Los Angeles’a taşındığı ilk dönemlerde dairesinde çıkan yangın sonrası bir süre aracında yaşamak zorunda kaldı.
 
Top