Son Dakika Haberi Dtp Kararı

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Dtp partisi kapatılma kararı alınmıştır ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum :D

terör örgütü ile olan bağlantıları sebebiyle DTP partisinin kapatılmasına ve partili üyeler üzerinde işlem yapılmasına karar verilmiştir :)

e-PaCk

Forum Gururu
hayırlı uğurlu olsun.
tamam bu duyduğun ilk güzel haberdi.
arkası bende... =LL

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
sonunda ya..neden bu kadar süre açık kaldıki...açık açık biz pkk yiz diyor adamlar..bide bizim meclisimizde söz sahibiler olacak iş değil..

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Takım
GALATASARAY
Yerinde bir karar,Olanlar değilde olacaklar düşündürüyor beni.
bende onu düşünüyorum..
Bu pkk iyice azar şimdi :@
umarım tüm önlemleri almışlardır yoksa sonradan ahlar vahlar fayda etmiyo..

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Takım
GALATASARAY
pkk ya güç veren onlardı bence aksine durulur yılanı bastan ezmek lazım
umarım dediğin gibi olur hırslarının daha çok büyümesinden korkuyorum ben çünkü bunlarda ne Allah korkusu var nede yüreklerinde vicdan var herşey yapabilirler..

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Eğer biz tepkimizi tam gösterirsek hepimiz bir olabilirsek hiçbirsey olmaz.. gecen gün taksimde 50 pkk destekçisi yürüyüs yapıyor özgür öcalan yasasin kurdistan diye bağırıyolar inanın evde ben bunu duyduğumda deliye dönerken merak ediyorum taksimdeki vatandaşlarımız bu 50 kişiyiy susturamıyormu...

Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir. Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, “Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır” demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.

Polis gelecek, asıl suçluları bırakıp, suçlu diye onu yakalayacaktır. Genç, “Polis henüz devrim ve cumhuriyetin polisi değildir” diye düşünecek, ama hiç bir zaman yalvarmayacaktır. Mahkeme onu yargılayacaktır. Yine düşünecek, “demek adalet örgütünü de düzeltmek, yönetim biçimine göre düzenlemek gerek”

Onu hapse atacaklar. Yasal yollarla karşı çıkışlarda bulunmakla birlikte bana, başbakana ve meclise telgraflar yağdırıp, haksız ve suçsuz olduğu için salıverilmesine çalışılmasını, kayrılmasını istemeyecek. Diyecek ki, “ben inanç ve kanaatimin gereğini yaptım. Araya girişimde ve eylemimde haklıyım. Eğer buraya haksız olarak gelmişsem, bu haksızlığı ortaya koyan neden ve etkenleri düzeltmek de benim görevimdir.”

İşte benim anladığım Türk Genci ve Türk Gençliği!

Atatürk gençler için böyle söylemiş Bursa da...Merak ediyorum Taksim de bunlara dur diyecek gencimiz yokmuydu...