1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Son Durak 4 3D Olarak Vizyonda

Konusu 'Sinema, Televizyon Dünyası' forumundadır ve kelebek tarafından 6 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL

Tür : Gerilim / Korku
    Gösterim Tarihi : 28 Ağustos 2009
    Yaş Sınırı : +18
    Yönetmen : David R. Ellis
    Senaryo : David R. Ellis , Eric Bress , Jeffrey Reddick
    Görüntü Yönetmeni : Glen Macpherson
    Müzik : Brian Tyler
    Yapım : 2009, ABD

Oyuncular

Krista Allen (Ally) , Nick Zano (Hunt) , Mykelti Williamson , Shantel VanSanten (Lori) , Bobby Campo (Nick) , Stephanie Honore (Gearhead’s Girlfriend)
    Nick ve arkadaşları bir hafta sonu araba yarışı seyretmeye gittiklerinde, gözünün önüne birkaç dakika içinde olacak facia canlandığında arkadaşlarını apar topar toplayıp dışarı çıkartır.

Arkadaşları ne olduğunu anlayamadan Nick'in öngördüğü olaylar gerçekleşir.

Onlar ve orda olması gereken birkaç kişi daha kurtulmuştur. Ama kaderden ne kadar süre kaçabileceklerdir?

2. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Son durak serisinden herhangi birini izleyen birisi klasikleşen son durak filminin konusunu biliyordur. Ama bu filmi güzel ve sürükleyici yapan bence 3D olması, muhteşem olmuş görüntüler gerçekten, izleyin kaçırmayın derim inanılmaz gerçekçi, filmin nasıl bittiğini anlayamadım. Tabi şunu da eklemeliyim ki iç organları çıkmış birini yanıbaşınızda görmeyi mideniz kaldırmayacaksa bu film size göre değil :)

3. yeşüLL

yeşüLL limitsizsiniz...! Özel üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    46 ÇTL
    bazılarını izlemiştim sanırsam ama korku özelliğnii yaklayamadım:) inşallah bu korkutucudur:P

yok içinin dışına çııkmış olmasında benim için hiç bir sorun yok:D

4. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Zaten türüne korku yazsalar da korku filmi olmadığı aşikar sadece gerilim denebilir. Gene korku filmi kategorisine giremez ama yanıbaşınızda gerçekleştiği için olaylar daha içinde hissediyorsunuz kendinizi. Harcanan paranın hakkı verilmiş diyorum

5. yeşüLL

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    46 ÇTL
    evet korkudan ziyade gerilimm 3D olması izlemeye ayrı bir keyif katıcak muhtemelen;):)

6. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Dene ve gör diyorum ;) Son zamanlarda sinemada izlemekten en keyif aldığım filmdi

7. yeşüLL

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    46 ÇTL
    inşallah diyorum:) teşekürler paylaşım için bu arada sana güveniyorum meslektaşım:D

8. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Şöyle söyleyim filmin konusu hakkında bir iddiam yok ki yeterince klasikleşti bence 3 seriden sonra ama 3 boyutlu olması tek özelliği diyebilirim :)

Sayfayı Paylaş