1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Son Mektup (Şiir) - Esra..

Konusu 'Sesli Flash Şiirler' forumundadır ve ...SAKLI CeNNeT__ tarafından 31 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. ...SAKLI CeNNeT__

...SAKLI CeNNeT__ ♥ Pєяναηє Döηєя Aşk ♥

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    4.980
    Yer:
    ♥ Bєη Hєp Sєηdєyim ♥
    Banka:
    110 ÇTL

Sen Gitmeden Bu Mektubu

Yazıyorum Sana
    Haberin Yok Belki Ama Elbet Olacak.
    Elbet Birgün Gideceksin.
    Anlamıyorum Sanma Gözlerinin Bir Başka Baktığını
    Artık Yalandan Gülüşmeler Var Yüzünde
    Yalandan Sevişler Var.
    Sözlerin Bile Rüyakarcı Şu Sıralar Kafan Karışık Farkındayım Beni Bırakıp Gitmek Zor Geliyor Sana Ama Sevgimin Ağırlığını Taşıyamayacak Türdesin
    Bir Zamanlar Bensizliği Ölüm Sayan Sen
    Şimdi Bensiz Kalma Çabasındasın
    Hayırdır Sevgili Gönlüne Başkasımı Deydi
    Yüzüne Söylesem Yine Yalanlayacaksın
    Kadınlar Bile Sevdiği Adamı Başkalarına Meyil Ettiğini Bana Yabancı Değil Bunlar Bilirsin
    Daha Öncede Tattım Ben İhaneti
    Aslında Bende Seviyorken Seni
    Bile Bile Kaybediyorum
    Ne Yapsam Durmazsın Gidicisin Onlar Gibi
    Şaşıracaksın Bu Mektubu Okuduğunda
    Nasıl Diyeceksin Nasıl Anladı
    Sen Onu Bunu Bırakta Sevgili
    Benden Başkasına Bakıyorsa Gözlerin
    Sana Ben Kal Diyememki
    Peki Neden Diyesim Var Sana
    Hak Etmedim Hiç Bir Yalanı
    Değerlimdin Herşeyimdin Kısacası Benden İyi Biliyorsun Bunları Şimdi Sen Gitmeden Ben Gidiyorum
    Neden Deme Sakın İşte Bu Sözlerle Seni Sana Anlatıyorum İsyan Sanma Sakın Bedduamda Yok Sana Her Zaman Dediğim Gibi Seni Çok Seviyorum Ama
    Ben Bu 2 Kişilik Aşkı 3 Kişilik Yaşıyamıyorum Gururum Yetmiyor Seni Başkalarıyla Paylaşmaya O Kadarmı Düştük Biz Bu Kadarmı Boş Yaşadık Herşeyi Şimdi Anlıyorum Sevgiye Lanet Edenlerin Hallerini Sanırım Artık Bende Onlardanım Sayende Gidiyorum Sevgili Gözün Aydın Sen Başkalarıyla İken Bende Burada Tek Başıma Kalıyorum Hadi Sevgili Gözün Aydın Hakkımda Helal Olsun Sana Sevgimde EyvaLLah

ALINTI

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Ocak 2014

Sayfayı Paylaş