1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Son Mektup

Konusu 'Aşk' forumundadır ve Celal28- tarafından 8 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. Celal28-

Celal28- Forum Gururu

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Bilgisayar Teknik Elemanı Ek Olarak Fotoğrafçılık
    Yer:
    FINDIKCI:)
    Banka:
    2 ÇTL
    Benim sana suan yazdigim son mektup.Bu mektubun baslangici elveda.sana sitem ve duygularimi en icten olaniyla yaziyorum,unutma birgun yagmurlu bir havada yururken gozyaslarim yagmura karisarak senin yuzune bir nefret gibi carpacaktir.Cunku ben seninle yagmurlu bir gunde tanismistim,yagmuru hice sayarak siril siklam islanmistik suan senin yuzune carpan yagmur tanelerinde,benimde gozyaslarimin oldugunu unutma!! dilerim ki allahtan unutmussan eger bu yagmur taneleri senin canini alsin.Bilmeni isterim ki yuregim son nefesimi verene kadar senin icin carpacaktir.Yuregim suan senin ellerinde paramparca olmus bir sekilde, unutma ki en kucuk parcasinda halen sen varsin.Simdi gozlerimi sonsuza kadar kapatiyorum,senide icine gomerek GIDIYORUM. SEVDICEGIM......

Sayfayı Paylaş