1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Sonbahar için kombinler ve öneriler

Konusu 'Moda' forumundadır ve dderya tarafından 20 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. dderya
    Ayyaş

dderya kOkOşŞ Süper Moderatör

Beğenileri:
    7.517
    Ödül Puanları:
    11.080
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir :)
    Banka:
    90 ÇTL
    Artık sonbaharın yaklaştığını iyice hissediyoruz. Gardobumuzu yenileme zamanı çoktan geldi bile. Binlerce yeni sezon ürün içerisinden hangilerini alacağınız konusunda kararsızlıklar yaşıyorsanız, neyi ne ile kombinleyebileceğinizi düşünerek karar verin. Burada birkaç öneri ve hoşuma giden kombinleri paylaşacağım.
    Bu eteğin bir koyu kahve bir de krem renginden var bende. Bordosunu görseydim kesinlikle alırdım.. Kahverengi çizmelerle çok güzel olurdu bence. Deri ceket ve içine birazcık gösterişli bir bluzla da çok şık oluyor.

Gömlek ve kazak kombinlerini her zaman sevmişimdir. Fakat burada biraz renk uyumsuzluğu olmuş; bence siyah ve krem bir arada bu kadar düz kullanılmamalıydı. Altın aksesuarlar da pek hoş durmamış.

Kazakları, gömleklerle olduğu gibi yakalı elbiselerle de kullanabiliriz. Bu kombini çok beğendim..

Salaş yün ceketleri modern bir biçime sokabilmenin formülü: Çan etek ve gömlek. Bu tarz bir kombin yapacağımızda ceket haricinde bir yün aksesuar ya da giysi taşımamamız gerekir
    .

SAHRA_BUSE, kardelenn, KıRMıZı ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.771
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    4.918 ÇTL

Sayfayı Paylaş