Sonbahar Makyajı Nasıl Yapılır?

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,804
Beğeniler
6,470
Şehir
Seattle.
#1

Sonbahar Makyajı Nasıl Yapılır? Sonbahar Makyajı Yapmanın Püf Noktaları Nelerdir? Son baharda nasıl makyaj yapılmalı?
Sonbahar Makyajı Nasıl Yapılır?
Siyah Eyeliner: Siyah eyelinerı bu sezon istediğiniz şekilde uygulamakta özgür olabilirsiniz. Gözlerinizin iç kısmına etkileyici bir sonuç almak için ince bir hat çekebilirsiniz. Üst kirpik dibine kalınca bir uygulama yaparak da hem bakışlarınızı belirginleştirebilir hem de daha yalın bir görünüm elde edebilirsini
Dolgunlaştırıcı Maskara: Göz alıcı kirpikleri, yeni teknolojiyi içinde barındıran maskaralarla hayata geçirmek artık mümkün. Hem de artık kirpik uzunluğunuzun ne kadar olduğunun hiçbir önemi yok. Bu sezonda dolgunlaştırıcı maskara olmazsa olmazlarınızın arasında mutlaka yer almalıdır.

Metalik Oje: En değerli metallerden biri altındır. Ancak sezon modasında bu kural değişiyor ve değersiz olanlar ön plana çıkıyor. Gümüş tonları tırnaklarınız için bu sezon çok uygun olacak.

Gri Göz Farı: Bu sezon oldukça revaçta olan bir diğer makyaj stili de gri far uygulamasıdır. Ancak en hit sonbahar uygulaması nedir diye soracak olursanız cevabımız; duman rengi farla boyadığınız göz kapakları.

Şarap Rengi Dudaklar: Siz de takip etmek için bir güzellik trendi arıyorsanız, biz size yardımcı olalım. Şarap rengi dudaklar! Zor bir kullanımı olduğunu ya da size yakışmayacağını aklınızdan bile geçirmeyin. Çünkü teninize, binlerce tondan birisi mutlaka yakışacaktır. Cildinize canlılığını, dudaklarınıza en güzel şarap rengi uygulayarak verebilirsiniz.
Alıntıdır.

 

Benzer konular

Top