1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Sony Ericsson ST18i (Urushi) yeni model

Konusu 'Cep Telefonları' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 4 Haziran 2011 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.362
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.873 ÇTL
    Uzun süredir merakla beklenen telefonlarından Xperia Arc'ı Türkiye'de kullanıma sunan Sony Ericsson cephesinde ST18i (Urushi) kod adlı yeni telefona ait detaylar da ortaya çıktı. 3.2-inç boyutunda ve 854 x 480 piksel çözünürlüğünde çoklu dokunmatik kapasitif ekrana sahip olan Android tabanlı akıllı telefon, Qualcomm'un 1GHz'de çalışan Snapdragon MSM8255 işlemcisinden güç alıyor. Adreno 205 entegre grafik birimine sahip olan telefon, üzerinde yer alan 8 Megapiksel çözünürlüğündeki kamera ile 720p çözünürlüğünde video ve yüksek kalitede fotoğraf kaydı yapabiliyor.

Xperia serisinin diğer yeni modellerinde olduğu gibi Sony'nin Bravia serisi televizyonlarındaki görüntü teknolojisinin mobil versiyonuna sahip olan telefonda Android 2.3.3 işletim sistemine yer veriliyor. Sony Ericsson'un kendi kullanıcı arayüzüyle donatılan ST18i'nin okula dönüş dönemi olarak bilinen Eylül ayında sunulması bekleniyor.

2. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    En sevmediğim telefon markası
    Hiç kullanmadım kullanmayıda düşümüyorum :)
    Samsung ve nokia'dan şaşmam :)

Sayfayı Paylaş