1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Sony, Xperia SL'i Duyurdu!

Konusu 'Cep Telefonları' forumundadır ve V3L3t tarafından 22 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. V3L3t

V3L3t Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    180
    Banka:
    1 ÇTL
    Sony, Xperia SL'i Duyurdu!
    Sony, Xperia S'in yeni renk seçeneklerine sahip olan ve hızlandırılmış işlemciye sahip versiyonu Xperia SL'i resmi olarak duyurdu. Telefonun özellikleri haberimizde.

Sony, 2012'nin başında piyasaya sürdüğü amiral gemisi Xperia S, biraz geliştirilerek Xperia SL olarak satışa sunuldu.
    Sony'nin Xperia Arc ve Arc S modellerinde izlediği politikanın benzeri, Xperia S ve SL modellerinde yaşanmış oldu.
    Sony, Xperia SL'de, 1.7 GHz hızında çalışan Qualcomm Snapdragon S3 MSM8260 işlemci ve Adreno 220 GPU'su kullanacak. Xperia S'teki işlemciden 200 MHz daha hızlı çalışacak olan telefon, doğrudan Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich ön yüklü olarak geliyor.

Sony, Xperia SL'de zengin renk seçenekleri sunuyor. Siyah, gümüş, pembe ve beyaz renklerle piyasaya sunulacak olan Xperia SL, Xperia S gibi şık olacak. Sony Xperia SL için daha önce ortaya çıkan görsellere buradaki haberimizden ulaşabilirsiniz.
    Telefon, Xperia S ile aynı ölçülerde ve ağırlığa sahip. Aralarındaki tek fark doğrudan Android 4.0.4 ile gelmesi ve işlemcinin 200 MHz daha hızlı olması. Pil ile ilgili bir açıklama yapılmadı fakat cihazın bekleme süresinde pek bir azalma gözükmüyor.

2. KaRaNFiL

KaRaNFiL 1+1=3 :) bebegimiz saglicakla gel :)

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    730
    Banka:
    0 ÇTL
    Arkadaslar bu telefon hakkinda bilgisi olan kullanan var mi aramizda?
    Benim cok hosuma gitti esimde begendi.
    Almayi düsünüyorum ama emin degilim.

3. V3L3t

V3L3t Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    180
    Banka:
    1 ÇTL

bence samsung yada nokia al .)

4. KaRaNFiL

KaRaNFiL 1+1=3 :) bebegimiz saglicakla gel :)

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    730
    Banka:
    0 ÇTL

Nokianin hangi modelleri var hic bilmiyorum.
    Ama Samsung olursa Galaxy 3 düsünüyorum.
    Farkli bi model mi önerirsin?
    Ve bu xperia'yi neden tavsiye etmedin merak ettim.

5. V3L3t

V3L3t Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    180
    Banka:
    1 ÇTL

samsung s3 ü al arkana bile bakma başka tel aramana gerek yok .)

Sayfayı Paylaş