Sony Xperia Z

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye

Sony'nin yeni telefonu xperia Z, tüm dünyada ilgiyle karşılandı. Çıktığı andan itibaren yok satmaya başlayan Sony'nin yeni telefonu, çıktığı günden bu yana 4.6 milyon adetlik bir satış gerçekleştirdi. Satış safhasından bahseden analistler bu sayının 3'e katlanmasını bekliyor. Peki Sony bunu nasıl yaptı? Biliyorsunuz Sony, Xperia Z'yi ilk kez görücüye çıkarırken öne sürdüğü bazı şeyler vardı, ki cihazın sloganı "Xperia Z, akıllı telefon devrini bitirip süper telefon devrini başlatıyor" idi. Peki ama bu nasıl olacaktı? Bravia 2 Engine ile güçlendirilmiş 5 inç büyüklüğündeki ekranı, 13MP değerdeki kamerası, Stamina güç tasarruf modu ve suya-toza karşı dayanıklı yapısı, Xperia Z'yi Android pazarında ilgi çekici kılıyordu. Tabii Xperia Z'nin piyasaya çıkış zamanı da fena değildi. Zira o çıktığında ne Samsung'un Galaxy S4'ü, ne de HTC'nin One'ı çıkmıştı. Tabii birçok yeni telefon satıştaydı, ama Xperia Z'yi pek de etkilemişe benzemiyorlar.

HDTV kadar etkileyici bir ekran; Full HD Reality Display
Keskin netlikte ve süper parlak full HD ekran ile kendinizi orada hissedin. Xperia Z size kullanılabilir en üst düzey HD’yi sunuyor – kenarlarda kalitesi bozulmayan inanılmaz derecede canlı resimler için 1080 aşamalı tarama. BRAVIA® TV mühendislerimizin uzmanlığı, en kaliteli HDTV’den bekleyebileceğiniz kaliteyi size sağlamak için cep telefonu ekranlarımıza aktarılıyor. 5 inç full HD Reality Display ayrıca çok yüksek bir piksel yoğunluğuna (443 piksel/inç) ve üstün parlaklığa da sahiptir. Geniş renk gamı ile size her ayrıntıyı canlı renkte görebileceğiniz en geniş renk spektrumunu sunar.

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
ooff içimde telefon alma isteği uyandı..

ama telefonumu seviyorum vazgez semra..

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
ben nihayet kurtuldum lg den,dedim vexperia S almıştım,ama bunu hediye almış bana çok farklı,harika abartmıyorum aşık olabilirsiniz bu telefona...:)
abime teşekkür edeyim,doğum günü hediyesi olarak almış bana :)