sorumsuzun büyük sorunu:(

sorumsuzun büyük sorunu:(

çok üzülerek söylüyorum..malesef sorumsuzun bilgisayarı çöktüü:(bu yüzden sorumsuz bi süre aramızda olamayacak..biliyorum hepiniz çok üzüldünüz:)ama geçici bi sorun..bilgisayarları yapılmaya gitti...inş.en yakın zamanda gelicek ve ozman sorumsuzu aramızda görüceğiz...

NOT=modluğunun ilk günlerini yaşamadan bilgisayarı iflas etti:)

puuuuuuuuuuuhahahaha:D yanlış anlamayın konuya gülüyom:D yahu o bilgisayara haddinden fazla yüklendi tabi bilgisayar en sonunda dayanamadı :D ganguşum pc'ye acıdım valla :D sana değil:D zuzu koptum yaaa:D modlugun ilk günleri hahahaha :Dsorumsuza modluk yaramadı galiba:D yavrum ya kıyamam:D şaka maka yokluguna alışamıcaz çabuk tamir olsun pc:mad: yahu sorumsuza söyle internet cafeden felan girsin foruma :D pc!nin yapılmasınımı beklicez bide:D

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Yok yok o bilgisayar forumun erkeklerinin çoook ahını aldı, ondandır.:D
Allah bundan kötülerini vermesin bunlar basit şeyler.Burada olsa hemen hallederdim kardeşimin sorununu.Neyse geçmiş olsun diyorum.Umarım biran önce aramıza döner.

inş.en yakın zmanda dönecek...pcsi harbiden dayanamamıs bi anda çökmüş bu olay dün gerceklesmis maleseff:(oda cok üzülüyo..neyse artık bize gelince girer foruma:):)

cılgın bu arada yazdıklarını okudum:)ama yalanmı modluğunun tadını bile cıkaramadı kızcağız:D

dogru valla :D garibim :( neyse çok çok selamımı söyle ganguşuma :) üzülmesin ağlamasın aman he canını fazla sıkmasın sıkı giyinsin üşütüp hasta olmasın :D bir de kötü rüyalar görmeye başlar o şimdi hani bu olay epey etkilemiştir onu biliyonmu:P oyüzden gece lambasını açık bıraksın uyumadan önce :D

hehe:Dçok etkilenmiş sorma..dün gördüm çökmüş resmen:)bana böyle moreli bozuk sölüyodu..suratı asık falan..iyice kaybetmis kendisini..neyse o pcleri gelince acısını iyi cıkartır:D

arzum

Forum Gururu
anaom canım kızım yaa üzülmesin annesi ona yeni pc alır:D eeee annesinlede çok uğraştı evladım bak Allah cezalandırdı okadarda dedim büyüklerine saygılı ol diye abilerinide üzdü olucağı buydu:) slm söle susu biz onu bekliyoz buracıkta :D:D