1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Soru sorun sorun sorun

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve Esintiyim tarafından 16 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. ~Esinti~

~Esinti~ Usta

Beğenileri:
    1.463
    Ödül Puanları:
    3.330
    ben neden özel konuşma yapamıyorum.. neden benim de özel konuşmam aktif değil.. nerde devlet nerde yetkili:HIH;;Y

YoRuMSuZ bunu beğendi.
  2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    İsyan bayrağı mı görüyorum orada yoksa. :D

Şaka bir yana özel mesaj için 10 gün 100 mesaj kriteri var. Bu iki kriterde yerine geldiğinde sistem otomatik olarak açılıyor @Esintiyim. :)

Esintiyim bunu beğendi.
  3. ~Esinti~

~Esinti~ Usta

Beğenileri:
    1.463
    Ödül Puanları:
    3.330
    SİSTEMİ DEĞİŞTİREMEZ MİSİNİZ SAYIN YÖNETİCİM RİCA EDİYORUM ÖZEL MESAJ ÇOK ÖNEMLİ BİR KAVRAM YAA BAKIN YAZIYI BİLE BÜYÜK HARFLERLE YAZDIRDI BANA.. HEMİDE BEN SANA YAZACAKTIM MESAJI ULAŞAMADIM HERHALDE TÜM ÜYELERİN PROFİLİNİ ZİYARET ETMİŞİMDİR ONDA OLUYO MU BUNDA OLUYO MU DİYE:dalga:

4. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    Maalesef kişiye özel bir durum yapılamıyor ama ben size bir mesaj yazayım cevap verilebilir sanırım. :)

Sayfayı Paylaş