1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Sporseverler için Android uygulama tavsiyesi

Konusu 'Genel Spor Konuları' forumundadır ve etking tarafından 28 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. etking

etking Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    120
    Banka:
    25 ÇTL
    Uzun bir süredir yayında olan Canlı Skor uygulaması yaptığı en son güncelleme ile gerçekten iyi bir uygulama oldu. Ben kullanıyorum tavsiye ederim herkese.

Asus Zenfone 2 telefonuma indirip kurdum gayet güzel çalışıyor. Kısa süre önce web siteleriyle snekronizasyon özelliği eklediler ve harika oldu. Ama iddaa kodları hala yok. Söylediklerine göre de pek gelecek gibi görünmüyor.

- 30 spor dalından canlı skor (web sitesindeki gibi masa tenisi, bilardo, boks, vs var)
    - web sitesindeki gibi farklı spor dallarından maçları Oyunlarım bölümüne ekleyip tek sayfada izleyebiliyorsunuz
    - oyunlarım bölümüne eklediğiniz maçlardan gol olunca veya maç bitince anlık uyarı alabiliyorsunuz
    - favori takımlarınızı seçip maçlarından otomatik bildirim alabiliyorsunuz
    - senkronizasyon özelliği sayesinde web sitesinde eklediğiniz maçı uygulamadan takip edebiliyorsunuz

FlashScore Türkiye adıyla sunulan uygulamanın Google Play linki: [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Uygulamanın aynı özelliklere sahip iOS linki: [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

Uygulamadan fotoğraflar:

[​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

Sayfayı Paylaş