1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

şu anki hâlimizi betimleyelim :)

Konusu 'Forum Oyunları' forumundadır ve dderya tarafından 26 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. dderya
    Ayyaş

dderya kOkOşŞ Süper Moderatör

Beğenileri:
    7.517
    Ödül Puanları:
    11.080
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir :)
    Banka:
    90 ÇTL
    Çalışma masamdayım, telefonuma eğilmiş bir durumdayım. Kitaplarım darmadağın olmuş ônümde. 1 kahve fincanı, 1 de çay bardağı var. Kakaolu süt kutusu, eski bir walkman de aynı masada.
    Saçlarım rastgele toplanmış, uykusuzluktan ve ders çalışmaktan, hiçbir şeye halim kalmamısss...

KıRMıZı ve Çağlayağmur bunu beğendi.
  2. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.417
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    811 ÇTL
    Tekli koltukta, kolum koltugun koluna dayalı ve telefonum koltuğun kolunda. Çerez tabağım ve limonlu sodam sehpada. Bir taraftan yorum yazarken diğer taraftan tv izleyip anneme laf yetiştirmekle meşgulum. Aaa koltukta bağdaş kurduğumu atlamışım.:)

KıRMıZı bunu beğendi.
  3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.360
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.871 ÇTL
    Tekli koltukta, kucağımda laptop ve dizlerimde hem soğutucu hem de dizlik olarak kullandığım bir aparat var. O bildiğiniz demir olanlardan değil bu değişik özel bir şey :P Hem tv bakıyorum hem de araştırma yapıyorum :)

4. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.782
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    384 ÇTL

sende birşeyler eksik:P

5. MeRciMeK
    Masum

MeRciMeK V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    1.871
    Ödül Puanları:
    7.230
    Banka:
    427 ÇTL
    Odami hafiften aydinlatan sari gece lambamm yatagimdayim kucagimda birazdan okuyacagim kitabim var ve disarda magandalar:/

6. DeJa Vu

DeJa Vu Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    380
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    0 ÇTL
    bi yandan tv de kanıt izliyorum bir yandan telefonda oyun oynayıp bir yandan da burayı çözmeye çalışıyorum :/ Karşımda ev arkadaşım balina gibi yatmış tv izliyo.Benimse 3 saattir yatağın üzerinde oturmaktan popişim ağrımış bulunmakta.Yatsam mı yatmasam mı diye ikilemdeyim.Hergün dünün aynısı ya yine sıkıldım :/

7. dderya
    Ayyaş

dderya kOkOşŞ Süper Moderatör

Beğenileri:
    7.517
    Ödül Puanları:
    11.080
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir :)
    Banka:
    90 ÇTL
    limon yeşili bir yer minderi üzerinde oturuyorum. yine nescafe kupam elimde. allahtan hava çok soğuk değil, yoksa böyle sabahlayamazdım. sağımda-solumda kiaplar. sözlüğüm, soru bankalarım, hemen dibimde kalemlerim. mutlu olasım var. ayyy lütfen depresif bir şeyler olmasın lütfen yaaa iyiyim böyle çok iyiyim.yalnız yalnız takılmak çok güzel...
    solumda da boş tabak var.

KıRMıZı bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş