Suda Eriyen Bikini :)

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Katılım
5 Ags 2008
Mesajlar
61,909
Beğeniler
6,256
Takım
GALATASARAY
#1
Almanya'da üretilen bir bikini, kimilerine göre 'dünyanın en beter şakası' , kimilerine göre ise kadını aşağılayan hareketlerden biri olarak kabul ediliyor. Ama şu bir gerçek, bu bikini artık gençler arasında yeni bir trend...

İlk bakışta normal bir bikiniden hiçbir farkı yokmuş gibi. Oysa her şey suya girince değişiyor. Bikiniyi giyen kadın 3 dakika içinde suda çırılçıplak kalıyor.

Almanya'da özel bir kumaştan yapılan bikini suda eriyor. Ülkede adeta bir trend haline gelen eriyen bikini, eski sevgilisinden intikam almak isteyenler veya havuz partileri düzenleyenlere ilginç bir alternatif sunuyor.

Jean Luc adlı genç eriyen bikiniyle sevgilisinden nasıl intikam aldığını şöyle anlattı: "Lucy henüz 19 yaşında çok güzel sarışın bir kızdı. Tanıştıktan sonra ona aşık oldum ancak 4 ay sonra aniden beni terk etti. Benim intikamım çok acı oldu. Doğum günü için ona eriyen bir bikini hediye ettim. Doğum günü partisi havuz başındaydı. Benim hediye ettiğim bikiniyi giymişti. Havuza girince 3 dakika içinde çırılçıplak kaldı. İntikamım çok acı olmuştu."

Bikini pek çok kadın derneğini harekete geçirdi. Rosmarie Zapfl adındaki yerel politikacı, "Bu olay kadınlara en büyük hakaretlerden biri" açıklamasında bulundu.Giydigmize dikkat etmek lazım :) kıyafetlerin güneste yada sogukta yok olanını cikarmazlar ins :D
resmi koymadım haberi yeter bile :)
 
Top