1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Suda Eriyen Bikini :)

Konusu 'Moda' forumundadır ve ZeyNoO tarafından 28 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.783
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.063 ÇTL
    Almanya'da üretilen bir bikini, kimilerine göre 'dünyanın en beter şakası' , kimilerine göre ise kadını aşağılayan hareketlerden biri olarak kabul ediliyor. Ama şu bir gerçek, bu bikini artık gençler arasında yeni bir trend...

İlk bakışta normal bir bikiniden hiçbir farkı yokmuş gibi. Oysa her şey suya girince değişiyor. Bikiniyi giyen kadın 3 dakika içinde suda çırılçıplak kalıyor.

Almanya'da özel bir kumaştan yapılan bikini suda eriyor. Ülkede adeta bir trend haline gelen eriyen bikini, eski sevgilisinden intikam almak isteyenler veya havuz partileri düzenleyenlere ilginç bir alternatif sunuyor.

Jean Luc adlı genç eriyen bikiniyle sevgilisinden nasıl intikam aldığını şöyle anlattı: "Lucy henüz 19 yaşında çok güzel sarışın bir kızdı. Tanıştıktan sonra ona aşık oldum ancak 4 ay sonra aniden beni terk etti. Benim intikamım çok acı oldu. Doğum günü için ona eriyen bir bikini hediye ettim. Doğum günü partisi havuz başındaydı. Benim hediye ettiğim bikiniyi giymişti. Havuza girince 3 dakika içinde çırılçıplak kaldı. İntikamım çok acı olmuştu."

Bikini pek çok kadın derneğini harekete geçirdi. Rosmarie Zapfl adındaki yerel politikacı, "Bu olay kadınlara en büyük hakaretlerden biri" açıklamasında bulundu.

Giydigmize dikkat etmek lazım :) kıyafetlerin güneste yada sogukta yok olanını cikarmazlar ins :D
    resmi koymadım haberi yeter bile :)

2. Suskun

Suskun V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    6.230
    Yer:
    Türkiye
    Banka:
    2.052 ÇTL
    İntikamın böylesi.