1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Şükürler Olsun ya Rab ! ..

Konusu 'Aşk' forumundadır ve r0se tarafından 17 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Gül Kurusu
    Relax

Gül Kurusu Mevsim hep sonbahar... Özel üye

Beğenileri:
    1.703
    Ödül Puanları:
    4.830
    Yer:
    Neverland
    Banka:
    3.731 ÇTL
    Gelmişime geçmişime bir hediyesin sen ..Sanki bir damlana hayat buluyorum..
    Dudakların herşeyi en ince ayrıntısına kadar söylüyor ve sana her kelimende bir kere daha aşık olmaktan alamıyorum kendimi..
    Kağıt bir gemiyi suda yüzdürmek kadar saçmaydı hayallerim.. Ben herşeyi bir yaprağı koparmak kadar kolay zannettim aslında..Yalnışlarımın farkına vardığımda dik kalmadı omuzlarım.. Ve hayata gülümseyecek bir neden aradım hep..
    Hiç olmadık bir anda ise seni buldum.. Karşıma çıkman kötü yollardan dönmeme sebep belkide.. Karanlıklara el sallarken sana koşarak gelmek belkide hayatımda yaptığım en anlamlı şeydi.. Ey hayatımdaki en güzel şey ! Kanıma binbir mutluluk enjekte ediyor beni ayakta tutuyorsun.. Bir suskun tabloyu konuşturmak akıl işi değil.. Susmak bilmiyor cümlelerim ve güzel olan ne varsa herşeyi bir bir sana hitap etmek istiyorum.. Gözlerimde 3 hecelik ismin parıldıyor.. Emin ol sevgilim güneş bile bu kadar aydınlatmıyor dünyayı..
    Gülüşünden haz alarak açıyorum ellerimi semaya doğru..
    Ve diyorum ki ;Onu karşıma çıkardın ya, Şükürler olsun ya rab ! ..
    Seni seviyorum..

2. arz-ı hal

arz-ı hal Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    539
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    İşe başlamadan tatile giren hakime
    Yer:
    yüreğinden uzaklar da...
    Banka:
    199 ÇTL
    sana mı ait ?

3. Gül Kurusu
    Relax

Gül Kurusu Mevsim hep sonbahar... Özel üye

Beğenileri:
    1.703
    Ödül Puanları:
    4.830
    Yer:
    Neverland
    Banka:
    3.731 ÇTL
    Hayır değil. Beğendiğim yazılardan birtanesi sadece..

Sayfayı Paylaş