Sünnet Kutlaması - Gecikmeli :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Takım
GALATASARAY
Adminimiz Wien06'nın oğulları Batuhan ve Emirhan'ın iki gün önce sünnet törenleri vardı. Elimizde olmayan aksilikler nedeniyle gecikmeli de olsa delikanlıları (artık onlar çocuk değil delikanlı) tebrik ediyoruz :) Sünnet kıyafetleri bizden :D

Delikanlılığa atılan kocaman bir adım oldu bu :) Aynen bugüne kadar olduğu gibi delikanlılık dönemlerinde de onların başarı haberlerini almak istiyoruz :)

Herşey gönlünüzce olsun gençler.....

Tam ekran izlemek için TIKLAYIN :)

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Takım
GALATASARAY
Wien abi, Hep böyle mutlu ve beraberlik içinde güzel günlerini görmek nasip etsin rabbim size.

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
waooooww güzel olmuş yorumsuz..göstermişsin yeteneğini...:):) iki gün beklemeye değmiş...

Abicim tekrar hayırlı olsun...yegenlerimiii çokkk öpüyorum...:):)

Abi Allah uzun ömürler versin inş...Yorumsuz senide tebrik ederim sonunda yani :D :D
abicim buda benden ufaklıklara :D :P

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
wien abicimm hayırlı olsunnn , umarım çabuk iyileşir ayaklanırlar :) daha nice güzel günler geçirmeniz dileğiyle..

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Takım
GALATASARAY
Sünnet kıyafetleri giydirdim ben sadece, güzel kıyafet aradım epeyce ama delikanlılar çok yakışıklı ne giyseler yakışıyo.... :D bir de müzik :D

Ha bir de sünnet bıçağı kalitesiz olur falan diye baltalar da bizden olsun dedik artık :D

Sünnet kıyafetleri giydirdim ben sadece, güzel kıyafet aradım epeyce ama delikanlılar çok yakışıklı ne giyseler yakışıyo.... :D bir de müzik :D

Ha bir de sünnet bıçağı kalitesiz olur falan diye baltalar da bizden olsun dedik artık :D
balta :D :D :D yazık çocuklara ya :D

wien06

V.I.P
V.I.P
Arkadaslar hepinize cocuklarim ve kendi adima cok tesekkür ederim.

Yorumsuzada hazirlamis oldugu bu flash icinde ayrica tesekkürler. Gecekten cok güzel olmus müzikte tam uymus cocuklarda görünce cok sasirdilar.
Sunu inanin aldiklari hediyelerin icinde en güzeli ve anlamlisi bu oldu.

Bu arada Rüyam tek bir altin almissin bu yüzden cocuklar kavgaya tutustu bu benim hediyem diye;;)