sürekli seks evlilik kurtarırmı?

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Katılım
12 Ekm 2008
Mesajlar
4,357
Beğeniler
33
Şehir
En sevdiğimin yanından :=)
#1
Yılın tam 365 gün seks yaptılar evlileklerini kurtartılar. İşte dünyanın en ilginç iki kitabının yazarları ve evlilikleri...

ABD’nin farklı eyaletlerinden, birbirine zıt hayatlar yaşayan iki evli çift birbirlerinden habersiz aynı deneyi yaptı: Kötü giden evliliklerini küllerinden yeniden doğurmak için her Allah’ın günü seks yaptılar. Sonra da bu deneyimlerini, görev gibi yapılan seksin işe yarayıp yaramadığını anlattıkları birer kitap yazdılar.

Çiftler birbirlerinden habersiz aynı deneyi yapıp aynı konuyu işleseler de kitapları birbirinden ayrılıyor.

Muller’ların kitabı "365 Gece" daha mütevazı, cinsel detaylar konusunda ketum. Brown’ların, ismi Nike sloganı gibi olan kitabı "Just Do It-Yap Şunu" ise cinsel arzularını artırmak için kullandıkları yöntemleri ve sonuçlarını en ince ayrıntısına kadar paylaşıyor. "365 Gün"de deneyim kadının gözünden, Charla Muller’ın diliyle yazılmış. "Just Do It"te erkeğin, Douglas Brown’ın gözünden.


İki çift de bu deneyin evliliklerine çok faydalı olduğunu düşünüyor. Charla Muller’a göre görev gibi de olsa her gün seks yapmak çiftler arasında büyük bir duygusal ve zihinsel bağ kuruyor, yakınlaştırıyor. "Her gün seviştiğimiz için birbirimize karşı inanılmaz şefkatli, merhametli ve anlayışlı olduk. Bedenlerimiz çok sık temas ettiği için beynimizin içini de görür olduk" diyor Annie Brown.
 

Benzer konular

Top