1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Sürekli üşümek

Konusu 'CerezSÖZLÜK' forumundadır ve dderya tarafından 23 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. dderya
    Ayyaş

dderya kOkOşŞ Süper Moderatör

Beğenileri:
    7.478
    Ödül Puanları:
    11.080
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir :)
    Banka:
    198 ÇTL
    Yazın bile arada şiddetli üşüme nöbetleri geçirmektir. Henüz bu sabah uyandığımda ilk yaptığım şey battaniyeye sarılmak oldu.
    Hele de kış mevsimleri dayanılmaz... Kendimden örneklerle bu hissi anlatacağım...

-Bütün gün kat kat bluz ve kazak, üzerine hırka ve kalın montlarla durmaktan dolayı, eve gelip lahana katlarını çıkarmaya başlayınca kendimi küçücük ve savunmasız hissediyorum.

-evde kalorifer olmasına rağmen yine de kalın hırkalar ve pofidik ev botlarıyla duruyorum.

- Genelde peteklere sırtımı yaslamış, minderde otururken kitap okumayı tercih ediyorum

-Elimde sürekli çay ya da kahve, dışarda ve derslerde de sürekli eldivenli avuçlarımın arasında sıcacık bir karton bardak.

-Uzun gür saçlar avantajdır :D

-Kendimi sıcacık hissedip hissetmemek fark etmez, durmaksızın uğrayan ağır ve ani üşüme nöbetleri berbattır.

-Hasta olup ateş çıkması da hoş olur, dıştan buz gibi ama içten sıcacık hissedilir.

MeRciMeK bunu beğendi.
  2. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.863
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    5.549 ÇTL
    Tezat olarak sürekli terlemek diyebilirim.
    Birgün bende üşüyeceğim!

3. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.783
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤