1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Sus ve git sevgili...Sevdanın hası suskun olanıdır!

Konusu 'Resimli Şiirler' forumundadır ve melegimmm tarafından 4 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. melegimmm

melegimmm Uzman

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    1.130
    Banka:
    50 ÇTL
    Anlasana yar Sus ve git sevgili...Sevdanın hası suskun olanıdır! Duyamadıklarını

Hayatımın basit kurallarından biriydin sadece Kuralsız yaşarken hayatıma kural koymayı öğreten Hangi ayrılık bi parçasını bizde bıraktı da Bizden kalan ne varsa aldı da gitti Yolun başında bulduklarımızı da yitirdik yar Ne yitirdiğimizi bulmaya çalışırken Oysa kaybettiğimiz kendimizden başka bişey değildi Kaybettin beni sevgili Bul beni kendinde Bul sevgili Ne ben sığdım sana Bütün mevsimler ihanet varlığına İhanetler tükendi Biz tedirgin düşlerimizle Cümleler Gece biz Düş düşlerimden sevgili Kendinden düş İhanet… Kendini anlamsız kılan bu kalabalığın arasında Varlığıyla bana anlam kazandıran insan Sus ve git sevgili Sevdanın hası suskun olanıdır Sus ve git.. Anlasana yar Yazdığım her aşkın satır aralarında Bildiğim bütün kelimelerden bir şiir biriktiriyorum senin için Anlasana yar Bildiğim bütün şiirler satır aralarına sığıyor gözlerinin
    Ne yazabilecek aşk kalıyor
    Ne senin için bir şiir biriktirecek satır araları
    Susuyorum öylece
    Yaz diyorum kendime

Nefesimde Ellerim yanıyor
    Sus diyorum kendime
    Ey yar Sus sevgili!...

Uzak kaldığım gülüşlerine nehirler seviyorum en mavisinden
    Hüzünlü bir bulut gelip konuyor saçlarına
    Yalnızlıktan gözlerim eriyor gözlerinde
    Gözlerimi gözlerine adıyorum
    Gözlerin bir nehir

Ne yol biter Yol değil mi bizi yolcu yapan?
    Biz değil miyiz yolu yol yapan?..
    Sen değil miydin düşlerime girip

Ben değil miydim seni düşlerime alıp bir düşten öteye gotürmeyen?

Mavi bir düşten ötesi mi olur Her suskunluğun gidişe sebepti yar
    Her gidişin yeni bir başlangıca
    Ne yeni başlangıç kaldı hayatımızda
    Ne yeni başlangıca adım atacak güç

Bulmuşken seni düştüm düşlerimden
    İhanet ettin yar Ben kendim kaldım senin anlamsızlığına rağmen
    Sus ve git

Bağışla beni sevgili
    Gidişin değil kalışın acıtıyor içimi
    Sus ve git yar!

Sayfayı Paylaş