1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Suskun halinle bakma gözlerime, içim acıyor!

Konusu 'Mustafa CİLASUN' forumundadır ve MustafaCİLASUN tarafından 21 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

1. MustafaCİLASUN

MustafaCİLASUN Twitter:@mustafacilasun Özel üye

Beğenileri:
    729
    Ödül Puanları:
    3.830
    Meslek:
    Kamuda yönetici- http//www.facebook.com/mcilasun
    Yer:
    Kayseri
    Banka:
    0 ÇTL
    Ne kadar kaçınsam olmuyor
    Her an ve zaman da ruhum sızlıyor,neden hüzün kalbimden hiç gitmiyor
    Hangi tercihin ahını aldım, savrulan bir figan misali ülfetli kalbini hiç anlamadım
    Niçin bu kadar perişandım, niye lal olmuş dilin vehmettiği sancılara uzak kaldım
    Nasıl bir hal üzere yaşadım, düşünmeyi ve tahkikimi kimlare bıraktım

Bilmem ki hangi yüzle el açıp yalvarmalıyım
    Kanasıya denk ağlamalıyım, kalbi lekelerden arınmalıyım, sana ulaşmalıyım
    Nice yıllar kayboldu, bazen izanım ve idrakim hadsizce boşluktaydı, nerde kaldım
    Firkate ram olmayı hak etmeyen sefil halim, akıl ve irfana muhtaç ahvale kandım
    Neden bu kadar ve manasızca savruldum, nasıl bir telakki içinde ömrü oyaladım

Ne nefesin müddetini idrak ederek yaşadım
    Ne tevdi edilen onca emanetleri gereği gibi anladım ve hassasiyetimle sakladım
    Peki, niçin ve hangi manada aldandım, ne zaman bir suçluyu ansam kalbe acıdım
    Nasıl bir avuntu niçinde yıllarca tutlu kaldım, neyi aşk sandım,kimlere kandım
    İdrak ve şuurdan azk kalarak, ihsan ve ecri savsaklayarak seni nasıl anlardım

Ne kadar acırsan bu halime muhakkak ki haklısın
    Bilmem ki nasıl bir kalbin letaifiyle nazar eder ve yüksünmeden hala avunursun
    Onca yıllar yıpratan ruhumu nasıl anlarsın, titretern kalbi lahzamı bağışlarmısın
    Bekleyen an ve saatte güneş misali açarmışın, münbir toprağa sinemi bırakırmısın
    Gözyaşlarını hala akıtırmısın, kakaran bu kalbime bir nebze olsun feyz taşırmısın

Mustafa CİLASUN

Sayfayı Paylaş