1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Sustum...

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve alemdar tarafından 17 Eylül 2011 başlatılmıştır.

1. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.547
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.952 ÇTL
    Puslu, karanlık gecede yanlızlığımı, çıldıran yüreğime zincir vurarak aradım. Tutsaklığa rest çektim, hain pusularda vuruldum yinede yılmadım. Sustum sadece, bunu yapabildim yaşananlara karşılık... Sustum, uzun bir zaman... Sustum ve çok şeyler yaşadım. Hani bir an gelir tüm işler kopar. Artık hiçbirşey eskisi gibi değildir ve olmayacaktır ya... O demlerdeyim... Geceler karanlık, buhran dolu. Nasıl olur anlamıyorum, küçücük bir meseleden dağlar yapılır ve ağıtlar yakılır. Evet biraz huysuzum, asiyim... Her dem yabancıyım... Ama ya bu olanlar? Hak etmediğimi düşünüyorum. Ben anlamıyorum... Hiç birşeyi, hiçbir kimseyi... Bu dünyanın kalıplarına, törelerine uygun değilim, sanki çok eskilerin insanıyım; taş devrinin, bakır, muhtelif devirlerin... Sanki tesadüfen düşmüşüm buraya. Bir göz yanılmasıyla, bir ayak burkulmasıyla... Bir anda bulmuşum burada kendimi. Suskunluğum eskilerden kalma bu yüzden... Yabancılığım... Ölesiye hazırım ve artık hayat, sobelesin istiyorum beni. Saklanmıyorum, kaçmıyorum da, ne kendimden nede insanlardan ne de hayattan... Sustum sadece... Bunu yapabildim yaşananlara karşılık. Sustum... Uzun bir zaman... Sustum ve çok şeyler yaşadım...( ALEMDAR )

2. yaren*
    Neşeli

yaren* Herşey olması gerektiği gibi ;) Özel üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    4.480
    Yer:
    Kimseye ihtiyacım yok ben kendime bile fazlayım...
    Banka:
    416 ÇTL
    bunları sanki ben yazmışım çok etkilendim..tşkler....:(

3. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.547
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.952 ÇTL
    Rica ederim. Ne demek lafımı olur, tüm yazılarım feda olsun sizlere (tüm çerez ailesine)

4. BeReNN
    Uykumvar

BeReNN Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    5.330
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Banka:
    289 ÇTL
    Çok güzel gbir yazı olmuş herkes kendinden bir satır bulur ben birçok yerinde buldum işte dediğim noktalar oldu sağol alemdar

Sayfayı Paylaş