Taksiyi cepten öde, Havaş’ı ücretsiz kullan,Yurtdışına avantajla çık…

Katılım
2 Hzr 2014
Mesajlar
425
Beğeniler
18
Yaş
30
#1
Turkcell Platinum yaz ayrıcalıkları yenilendi ve zenginleşti:


Taksiyi cepten öde, Havaş’ı ücretsiz kullan,Yurtdışına avantajla çık…


· Turkcell Platinum’un sunduğu ayrıcalıklar dünyası yaz sezonuyla birlikte müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda yenilendi ve zenginleşti.


· Turkcell Platinum müşterileri yurtdışındayken VINN ve tabletleri için yüksek kotalı avantajlı paket sahibi olabilecek, “sosyal paket”le sosyal medyayı dileğince kullanabilecek ve KKTC’de iken ücretsiz aranabilecek.


· Türkiye’nin 11 noktasında Havaş otobüsleri Platinum müşterilerine ücretsiz olacak.


· Platinum müşterileri, otopark ücretlerini ve Bitaksi uygulaması ile taksi ücretini cepten ödeyebilecek.


· Turkcell Platinum’lulara Bodrum ve Çeşme’nin en gözde plajlarında yüzde 50’lik indirim uygulanacak; Çeşme plajları arasında ücretsiz servis hizmeti sunulacak.
Turkcell’in ayrıcalıklar dünyası Turkcell Platinum, müşterilerine değişen mevsimle birlikte yeni avantaj ve fırsatlar sunmaya başladı. Platinum müşterileri en çok seyahat ettikleri, yurtiçi ve yurtdışı iletişim ihtiyaçlarının arttığı yaz mevsimine özel; iletişimden eğlenceye, ulaşımdan yaz önerilerine birçok ayrıcalıktan faydalanabilecek.

Turkcell Pazarlama Direktörü Dilara Demir Kısakürek konuyla ilgili yaptığı açıklamada “İşi ve yaşam tarzı gereği yoğun iletişim ihtiyacı olan müşterilerimiz için geliştirdiğimiz ayrıcalıklar dünyası olan Turkcell Platinum’u sürekli yeniliyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını takip ediyor ve beklentilerini birebir adreslemeye yönelik, hayatlarına hız, konfor ve keyif katan çözümler sunuyoruz. Platinum müşterileri yaz mevsiminde yoğun olarak yurtdışı ve yurtiçi seyahatler gerçekleştiriyorlar. Onların seyahat keyiflerini zenginleştirecek ve artıracak pek çok yenilikle karşılarındayız. Bu ayrıcalıkları yaşamak isteyen herkesi Turkcell Platinum dünyasına bekliyoruz” dedi.

Yurtdışına çıkacaklara “Süper” bir deneyim

Turkcell Platinum müşterileri ‘Süper Yurtdışı’ özelliği sayesinde, ülke dışı seyahatlerinde günde sadece 9,90 TL karşılığında yurtdışındayken de Türkiye’deki paketlerini kullanmaya devam ediyorlar. Ayrıca, diledikleri zaman Turkcell Platinum Müşteri Hizmetlerine yurtdışından da ücretsiz olarak ulaşıp, destek alabiliyorlar. Turkcell Platinum, yoğun yurtdışına çıkılan dönemlerde yurtdışı çıkış pulunu da müşterilerine hediye ederek tatillerine keyif katıyor.

Turkcell Platinum, bu sezon için Türkiye’de bir ilke de imza atarak, müşterilerine yurt dışındayken cep telefonlarının yanı sıra VINN ve tabletleri için de yüksek kotalı avantajlı paket kolaylığı sağlamaya başladı. Data hatları için pazardaki en yüksek kotaya sahip olan bu paketler sayesinde, Platinum müşterileri Amerika, İngiltere, İspanya, Almanya, Fransa, Rusya ve KKTC gibi en çok ziyaret ettikleri dünyanın tam 36 ülkesinde rahatça internete girerek işlerini halletme konforunu yaşayacak. 250 MB ve 500 MB olarak sunulan ve 25 TL’den başlayan günlük internet paketleriyle, alternatif bir bağlantı arayışına gerek kalmadan, en çok ziyaret ettikleri ülkelerde interneti çok avantajlı kullanabilecekler. Paketlerde bulunan akıllı özellik sayesinde müşterilerin bir defa paketi seçmeleri yeterli oluyor. Paketler yurtdışındaki kullanımlarda otomatik olarak devreye girerek, yurtdışında internetsiz kalmak ya da paket alımını her seferinde takip etmek gibi problemleri ortadan kaldıracak.

Bu yaz, Turkcell’lilerin en sık gittiği ülkelerden yavru vatan Kıbrıs’ta da yeni avantajlar var. Haziran ayının son haftasında devreye girecek olan yeni kampanya ile Akıllı Yurtdışı tarifesi kullanan veya Platin Süper Yurtdışı Kampanyası’ndaki tüm Turkcell müşterileri için her Kıbrıs seyahatlerinde 1 saat aranmak ücretsiz olarak sunulacak. Aynı zamanda, Kıbrıs’ta da yurtiçindeki gibi rahat rahat internet kullanmak isteyen müşteriler için, yurtiçindeki gibi yüksek kotalı, üstelik limitinde duran yeni internet paketinden de yararlanabilecekler.

Sosyal medyasız yapamam diyenlere yeni “Yurtdışı Sosyal Paket”

Turkcell yurtdışında, özellikle sosyal medyayı yurtiçindeki gibi yoğun kullanmak isteyen müşterileri için ‘Yurtdışı Sosyal Paketi’ lanse etti. Turkcell yurtiçi ya da yurtdışı tarifeleri ne olursa olsun, sadece 39 TL’ye faturalı ya da Hazır Kart kullanıcısı tüm bireysel müşterilerine Facebook ve Twitter’ı yurtdışında da dilediğince kullanma kolaylığı sağlıyor. Pakete dahil olmak için YURTDISI SOSYAL yazıp 2222’ye göndermek veya 532’den Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni aramak yeterli.

Plajlarda %50 indirim ayrıcalığı

Yaz aylarında Turkcell Platinum müşterileri yoğun bir biçimde seyahat ettikleri Bodrum ve Çeşme’de ayrıcalıklara sahip olacaklar. Platinum müşterileri yaz boyunca Çeşme’de Alaçatı Beach Resort, 7800, Propaganda; Bodrum’da Xuma plajlarına %50 indirimle giriş yapabilecekler ve bu ayrıcalıklarını yakınları ile de paylaşabilecekler. Turkcell Platinum müşterilerini plajlarda sürprizler, çeşitli aktiviteler ve hediyeler bekliyor.

Ücretsiz ring servisi olacak

Bu sene Çeşme’de, plajlar arasında sadece Platinum müşterilerin yararlanabileceği özel araçlar hizmet verecek. Platinum müşterileri, Cuma, Cumartesi ve Pazar, belirlenen plajlar arasında gece-gündüz hiçbir ücret ödemeden bu kolaylıktan yararlanabilecekler. Üstelik servis içindeki ikramlar, internet erişimli tabletlerle de özel araç konforu yaşayacaklar.


Ücretsiz havaalanı transferi

Yaz aylarının önemli konusu olan havaalanı ulaşımı da Turkcell Platinum ayrıcalıkları arasında. Platinum müşterileri, 11 noktada havalimanı ulaşımlarında Havaş’tan ücretsiz olarak yararlanabilecekler. Çeşme, Bodrum, Dalaman, Antalya, Ankara, İzmir, Konya, Adana, Mersin, Gaziantep, Samsun, Turkcell Platinum müşterilerine ücretsiz Havaş ayrıcalığının sunulduğu noktalar.

Yaz konserlerinde öncelik

Turkcell Platinum müşterileri, yazın farklı etkinliklerde ve Ağustos ayında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava konserlerinde hediye davetiyeler, indirimli biletler, 48 saat önceden bilet alma hakkı gibi ayrıcalıklarla yazı keyifli geçirecekler. Tüm bu ayrıcalıklardan yararlanabilmek ve yenilikleri takip edebilmek için Turkcell Platinum uygulamasını indirmek yeterli.

Şehirde kalanlar için hayat kolaylaştıran çözümler

Turkcell Platinum İstanbul’da kalacak müşterileri için de özel sürprizler hazırladı. Bunlardan biri cüzdan ve para taşımadan taksiye binme kolaylığı sağlayan “Bitaksi Uygulaması”. Bu uygulama üzerinden taksi çağıran Platinum müşterileri arzu ettikleri takdirde taksi ücretini hiçbir ek vergi veya başka ücret olmadan Turkcell faturalarına yansıtarak ay sonunda ödeyebilecekler. Böylelikle, cüzdanlarını taşımadan, bozuk para derdi ile uğraşmadan, kredi kartı bilgilerini paylaşmadan ödeme yapma kolaylığından yararlanacaklar.

Platinum müşteriler Platinum uygulamasından yapacakları basit bir işlemle Kanyon Alışveriş Merkezi otoparkında otopark ücretini ödeme noktasına uğramadan Turkcell faturalarına yansıtarak ödeyebilecekler.

Platinum Uygulaması’ndan sıcacık yaz önerileri

Turkcell Platinum Uygulaması’nda yayınlanacak önerilerle Platinum müşteriler tatil sırasında, önce ve sonrasında kendilerine özel hazırlanan “yazın püf noktaları” bilgilerine erişebilecek, arzu ettikleri takdirde sosyal medya aracılığıyla paylaşabilecekler. “Tatilde telefonunuzun pil ömrünü uzatmanın yöntemleri”, “Bankaların Çeşme ve Bodrum ATM adresleri”, “Yaz tatilinde çocuğunuzla birlikte kaliteli vakit geçirmek için tavsiyeler” gibi çeşitli konularda bilgi ve öneriler sunacak olan servise Turkcell Platinum müşterileri hiçbir ücret ödemeden Platinum Uygulaması üzerinden erişebilecek.

KUTU

· Özel Platinum Hizmet Ekibi Platinum müşterilerinin telefon, tablet veya Turkcell hattıyla ilgili tüm soru ve taleplerine kapılarına kadar giderek yanıt veriyor. Ekip telefon, tablet, laptop, VINN arızası durumunda iletişimin kesilmemesi için geçici bir cihaz temin ediyor, cihazı Teknik Servis’e ulaştırıyor ve tamirden sonra yine müşteriye ulaşarak teslim ediyor. Platinum Hizmet Ekibi 11 ilde (İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Kocaeli, Mersin, Adana, Diyarbakır, Aydın, Manisa) hizmet veriyor.

· Platinum Hizmet Ekibi yaz aylarında Platinum müşterilerinin yoğun olarak bulunduğu Çeşme, Bodrum, Kemer ve Göcek’te hizmet veriyor. Göcek’te özel tekne ile yatlara hizmet sunuluyor.

· Turkcell Platinum müşterileri kendilerine özel Platinum Müşteri Hizmetleri ile haftanın her günü, 7/24 hiçbir şekilde sıra beklemeden ve doğrudan müşteri temsilcisine bağlanarak hizmet alıyor.

· Turkcell’in, Platinum müşterileri için geliştirdiği özel “Turkcell Platinum Uygulaması” ile müşteriler Platinum Hizmet Ekibi’ni bir dokunuşla çağırabiliyor, Platinum Müşteri Temsilcisi’ni arayabiliyor.

· ‘Turkcell Platinum Uygulaması’ şu ana kadar 150 bin kişi tarafından indirildi.

· Ücretsiz Havaş ve vale, hediye sinema biletleri, Deniz Taksi’de indirim, indirimli aksesuar ayrıcalıklarından yararlanan bir Platinum müşterisi ayda 250 TL’lik avantaj sağlıyor.
 

Benzer konular

Top