1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer

Konusu 'Kitap Özetleri' forumundadır ve RUZG4R tarafından 6 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. RUZG4R
    Küstah

RUZG4R ÖylesinE ♔ Özel üye

Beğenileri:
    3.380
    Ödül Puanları:
    10.580
    Banka:
    561 ÇTL
    Tanrı Daima Tebdili Kıyafet Gezer-Laurent Gounelle
    Şuan hala elimde olan ilginç bir roman ..roman diyorum ama daha çok roman tadında bir kişisel gelişme kitabı da denilebilir..Sürekli şanssız olduğunu düşünen varsa bence okumalı ..daha fazla bir şey yazmıyorum açtığım kitap konularında yaptığım gibi bunda da bitirdiğim zaman daha detaylı bir yorum yaparım :)

Arka Kapak

Tanrı Daima Tebdil-İ Kıyafet Gezer
    Mutluluğun kapını çalmasını bekleme, sen ona git
    Hayatını değiştirecek roman bu işte!
    Bir düşünün. İntihar etmek üzeresiniz. Bir adam hayatınızı kurtarıyor, ama karşılığında sizinle bir anlaşma yapıyor. Bundan sonra o ne söylerse sorgusuz sualsiz yapacaksınız. Kendi iyiliğiniz için... Çaresiz, kabul ediyorsunuz ve hayatınızın iplerini tıpkı bir kukla gibi başkasının ellerine bırakıyorsunuz. Ve hayatınız eskisinden çok daha güzel oluyor. Yine de şüpheleriniz var: Bu adam aslında kim? Çevresindeki gizemli kişilerin sırrı ne? Sizden aslında ne istiyor?

Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer, kendi kendimize koyduğumuz engelleri, korkularımızı ve önyargılarımızı nasıl aşacağımızın, kaderimiz sandığımız mutsuz bir yaşamı, bizi mutluluğa götüren bir yolculuğa nasıl dönüştüreceğimizin hikâyesi.

Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer Hakkındaki yorumlar
    "Laurent Gounelle bir mutluluk fabrikatörü... Eğer mutluluğun bir reçetesi varsa, Gounelle o reçeteyi biliyor olmalı."
    Le Figaro

"Yeni Coelho."
    L'Express

"İnsanın kendini arayışı ve başkasını anlaması hakkındaki bu benzersiz roman, kendine güven ve özgürlük üzerine işe yarar tavsiyeler veriyor."
    France Soir

"Sürükleyici ve kolay okunan bir kitap. Hem iyi bir kişisel gelişim kitabı hem de güzel bir roman. Bayıldım!"
    Critiques Libres

"Sonuna kadar gizemini koruyan, mizahi ve şiirsel bir roman."
    L'est-éclair

arz-ı hal bunu beğendi.
  2. felsefe_mi

felsefe_mi ...!... Özel üye

Beğenileri:
    416
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    40 ÇTL
    Merak ettiğim bir kitap açıkçası... Okuduktan sonraki yorumlarını bekliyorum...

3. arz-ı hal

arz-ı hal Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    539
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    İşe başlamadan tatile giren hakime
    Yer:
    yüreğinden uzaklar da...
    Banka:
    199 ÇTL
    esram tarafından karamsar olan bana yollanan hediye kitap,henüz okumadım...

Sayfayı Paylaş