1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer

Konusu 'Kitap Özetleri' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 5 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.358
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.820 ÇTL
    Hayatını değiştirecek roman bu işte!

Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer

Bir düşünün. İntihar etmek üzeresiniz. Bir adam hayatınızı kurtarıyor, ama karşılığında sizinle bir anlaşma yapıyor. Bundan sonra o ne söylerse sorgusuz sualsiz yapacaksınız. Kendi iyiliğiniz için... Çaresiz, kabul ediyorsunuz ve hayatınızın iplerini tıpkı bir kukla gibi başkasının ellerine bırakıyorsunuz. Ve hayatınız eskisinden çok daha güzel oluyor. Yine de şüpheleriniz var: Bu adam aslında kim? Çevresindeki gizemli kişilerin sırrı ne? Sizden aslında ne istiyor?

Hayatın yükü her zaman ağırdır ve bazen bu yükü taşıyamayacak hale geliriz. Akla hemen intihar ihtimali gelir. Zaten hayatı boyunca bunu bir an bile düşünmeyen biri yoktur. İşte öyle bir anda karşınıza biri çıkıyor ve sizinle bir anlaşma yapıyor. Nasıl olsa kaybedecek bir şeyiniz yok ve bunu kabul ediyorsunuz. Oyunun kuralı basit: bundan sonraki hayatınızda o ne derse onu yapacaksınız.

İşte bu noktadan sonra hayattaki mutluluğu bulmaya başlıyorsunuz. Nedeni aslında basit: Hayatın yükünü arttıran sizin kendi içinizdeki korkular, engeller ve önyargılar. Artık bunlar olmayınca ve sadece yapılması gerekenleri yapınca mutlulukta kendiliğinden geliyor. Geriye sadece bir soru kalıyor: Peki kim bu kişi?

Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer kitabı gerçekten hayat akışınızı değiştirmek için mükemmel bir kitap. Hayatınıza bakışınız değişiyor ve kendinizi daha iyi tanıyor ve daha özgür hissediyorsunuz. Mutlaka okuyun.

Yazar: Laurent Gounelle

Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer Özeti

Son zamanlarda okuyabileceğiniz en iyi roman hangisi sorusunun kuşkusuz cevabı Laurent Gounelle'in Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer kitabı olacaktır. Sizi sizden alıp götüreceği kesin.

Hayatın yükü her zaman ağırdır ve bazen bu yükü taşıyamayacak hale geliriz. Akla hemen intihar ihtimali gelir. Zaten hayatı boyunca bunu bir an bile düşünmeyen biri yoktur. İşte öyle bir anda karşınıza biri çıkıyor ve sizinle bir anlaşma yapıyor. Nasıl olsa kaybedecek bir şeyiniz yok ve bunu kabul ediyorsunuz. Oyunun kuralı basit: bundan sonraki hayatınızda o ne derse onu yapacaksınız.

İşte bu noktadan sonra hayattaki mutluluğu bulmaya başlıyorsunuz. Nedeni aslında basit: Hayatın yükünü arttıran sizin kendi içinizdeki korkular, engeller ve önyargılar. Artık bunlar olmayınca ve sadece yapılması gerekenleri yapınca mutlulukta kendiliğinden geliyor. Geriye sadece bir soru kalıyor: Peki kim bu kişi?

Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer kitabı gerçekten hayat akışınızı değiştirmek için mükemmel bir kitap. Hayatınıza bakışınız değişiyor ve kendinizi daha iyi tanıyor ve daha özgür hissediyorsunuz.

Yüksek_Topuklar, BeReNN, ejdersk ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  2. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    @RUZG4R 'ın bana önerdiği fakat hala okuyamadığım kitaptır kendileri. Ama aklımda muhakkak alıcam inşallah Allah nasip ederse :))

RUZG4R bunu beğendi.
  3. RUZG4R
    Küstah

RUZG4R ÖylesinE ♔ Özel üye

Beğenileri:
    3.380
    Ödül Puanları:
    10.580
    Banka:
    561 ÇTL
    En sevdiğim kitaptır o kadar beğendim ki felsefe ve nehire de okuttum kitabı zeynoya özelikle tavsiye ettim ama tembellik etmiş :P

Çok güzel bir kişisel gelişim romanı herkese tavsiye ederim :)

4. ZeyNoO
    Melek

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Bizde kitaplara antipati var napim :D
    Bu kitabı almayı istiyordum bir kitaba 20 küsür vericem diye bizimkilerden alamadım kitap parası :P
    işe gireyim alıcam :D

RUZG4R bunu beğendi.
  5. RUZG4R
    Küstah

Beğenileri:
    3.380
    Ödül Puanları:
    10.580
    Banka:
    561 ÇTL
    almana gerek yok bak yorumsuz seni düşünerekten vermiş işte :P

ZeyNoO bunu beğendi.
  6. ZeyNoO
    Melek

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Hiç tarzım değil. Kitaba dokunucam, sayfalarına. O kitap kokusunu alıcam.
    Sonra rafıma yerleştiricem :)
    Ben kitaplarımı torunlarıma ulaştırmayı düşünüyorum :D

dderya, KıRMıZı ve RUZG4R bunu beğendi.
  7. arz-ı hal

arz-ı hal Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    539
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    İşe başlamadan tatile giren hakime
    Yer:
    yüreğinden uzaklar da...
    Banka:
    199 ÇTL
    kişisel gelişim kitaplarını sevmem ama bunu okudum,beğendim biraz masalcı yanı olsa da güzeldi,etkiledi beni :)

RUZG4R bunu beğendi.
  8. RUZG4R
    Küstah

Beğenileri:
    3.380
    Ödül Puanları:
    10.580
    Banka:
    561 ÇTL
    bu konuda söylenecek bir kaç şey var ama okumayanlar için söylemiyorum şunu söyleyebilirim sonu daha güzel bitebilirdi .:)

arz-ı hal bunu beğendi.
  9. Ninova
    Dalgın

Ninova Ya heRru Ya MeRru !

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    2.930
    Meslek:
    Laborant
    Yer:
    Gazıantep
    Banka:
    16 ÇTL
    ılgımı cektı zaten her tarz okuyabılırım ben kısa zaman ıcınde edınıp tekrar konuya yorum yazacam

10. arz-ı hal

arz-ı hal Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    539
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    İşe başlamadan tatile giren hakime
    Yer:
    yüreğinden uzaklar da...
    Banka:
    199 ÇTL