1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Tarafını Belli Et.

Konusu 'Tartışma' forumundadır ve LoSt_LoVe tarafından 3 Aralık 2008 başlatılmıştır.

1. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    Tarafını belli edemeyen insanlara çok kızıyorum.Bu her alanda aynı benim için.Sağcıysan sağcısındır solcu isen solcusundur.Atatürk'çü isen Atatürk'çü değilsen değilsindir.Seviyosan söyle sevmiyosan uzaklaş.Neden ikili oynanıyor nedir amaç anlamıyorum.Neyi gaspetmeye çalışıyosunuz anlamıyorum.Tarafını belli et sende rahatla bende rahatlayayım.

Milete vatana ait olan bişeyi tekelinize almazsınız.Yada vatanı koruyorsak beraber korumalıyız destek olarak köstek değil.Lütfen ikili oynamayın ve tarafınızı belli edin.

Sizin gibiler yüzünden başımız ağrımasın artık.Çok sıkıldım ben bu ikilemi yaşamaktan.

2. YeNi_ÇeRi

YeNi_ÇeRi Usta

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    eL-MaHSuRa...!!
    Banka:
    36 ÇTL
    İnsanlar hamur gibidir.Ustanın verdiği şekli alır.O an için Sağcılık ağır basar Sağcıyım Der Solculuk ağır basar solcuyum der.Aslında neden sağcı ya da solcu olduklarını da bilmezler.Bu daha vahim bi durum tabi.Çıkarları doğrutulsunda en iyisi kendine göre hangisiyse o tarafa geçerler.Lakin Yapacak pek bişeyleride yok aslına bakılırasa Geçin kavgası ya da kaygısı :)

3. zemheri

zemheri Usta

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    öğrenci
    Banka:
    6 ÇTL
    Haklısınız.Ancak o nasıl iştir yahu çıkar için saf değiştirmek.Allah öyle insanlarla karşılaştırmasın inş.Şu da var; sağ sol taa 80lerde kalsa da tarihte nedense günümüzde, insanlar bunu sürdürmede ısrarcı.Bunlara uzaktan bakmalı aşmalıyız oyunlara gelmemeli daha geniş bakmalıyız gerekirse büyükçe üsten..hı şöyleki herkesin bi desteklediği düşünce vardır ancak olaylar içinde olmamak en iyisi bence..

4. e-PaCk

e-PaCk Forum Gururu

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    1.880
    Banka:
    331 ÇTL
    Bence kimse tarafını falan belli etmesin :) Hayat görüşü olmayan insanların siyasi vb görüş çabası içine girmeleri kadar anlamsız bişey olamaz. Belki çok katı bi yaklaşım oldu herkes okurken tepki göstercek ama milletimizin hali bu. gerçekler acı kimse görmek istemiyor. ülkemizin hiç de azımsanmayacak bi kısmı anasının babasının tvde gördüğü saygın sandığı issanların fikirlerini söylemekten başka bişey yapmıyor. hep bi otorite içinde büyümüşüz o yüzden otoritenin dışına çıkmaktan korkuyoruz. düşünmekten korkuyoruz ilerlemekten korkuyoruz. sadece birilerinin fikirlerini playback yapıp dşündüğümüzü göstermeye çalışıyoruz. kendimizi kandırıyoruz.

5. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    e-pack'in dediği şeyler gerçekten çok doğru. İnsanların siyasi görüşünden önce bir hayat görüşü olmalı ve hayat görüşüne göre zaten bütün görüşleri şekillenir.

Ben de insanların illa ki görüşlerini haykırmaları gerektiğini düşünmüyorum zaten. Bir görüşü tamamen savunmak zorunda olduğumuza da inanmıyorum.

6. zemheri

zemheri Usta

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    öğrenci
    Banka:
    6 ÇTL
    çok doğru...

7. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    Banka:
    119 ÇTL
    Arkadaşlar yorumlarınıza teşekkür ediyorum ama ben bu konuyu sadece siyasi amaçlı açmadım.Hem siyasi hem diğer konularda kesin ve kati konuşulması gerektiğini savunuyorum.

Yani bu olay şöyle bir sanatçıyı sevmiyosunuz ama seven bi arkadaşınız geliyo aaa evet bende çok seviyorum onu falan filan.Tek bi açıdan bakmayın konuya ben her açıdan bakmanızı istemiştim.Yukarıdada yazdım zaten seviyosan söyle sevmiyosan git diye.

8. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Sağ sol Atatürkçü falan görünce direk siyasi düşünce olarak anlaşılıyor

9. starx

starx Aktif

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    amaç rahat ve huzurdur ve bunu sağlamak için pragmatist düşünmektir Atatürk bunun en büyük örneği zamanında kominizim faşizim gibi akımlar varken her zaman kendi ülkesinin ve insanının rahatını düşünmek için kendi düşüünce sistemini oluşturdu. boş şeyler şovenizimden ibraet bunlar ne solcusu solcu ne sağcısı sağcı kaypaklık karakterlere işlediği gibi siyasetede işledi günümüz de 7 deeeeen 70 sıradan ve sırdadışı insanlarda...

10. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    Banka:
    119 ÇTL
    Evet öyle gözüküyo bende sonra farkettim.Ama bazıları Atatürk'ü tekeline almış gibi davrandığı için.Sanki bir tek onlar savunabiliyor bir tek onlar sevebiliyoır bazı kesimlere sevme savunma fırsatı bile verilmiyor.Ama ne yazıktır ki bunları yapanlar aslında satılmış kişilikler.Ve bunun gibi bir çok söz var söylenecek.Yani sadece siyasi amaçlı değil söylediklerim.Her açıdan bakın lütfen.

Sayfayı Paylaş