tarkan_karmanız

herkeze mrb adım bora 23 yaşındayım terazi burcuyum siteyi tesadüfen buldum amacım flm izlemekti flm izlemeyi cok sevdigim günde 2-3 flm izledigim için int üzerinden acaba izlemedigim güzel bi flm bula bilirim miyim diye bakınıyodum fantastik bilim kurgu flm lerine karşı da ayrı bi ilgim vardır tesadüfen bu sitedeki üyelerin oyunlar bölümünde ki kendi izledikleri ve önerdikleri flm ler dikkatimi cekti hatta izlemedigim bi dlm i de izlemiş oldum sonra biraz daha inceledim önerilen flm leri dedim bunlarda benden. saglam flm leri seviyolar. ve size yazıyorum işte bu kadar sanırım bi hoş geldini hak ettim dimi tşk:hey

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Tarkan hoşgeldin.Forumumuzda herkesin ilgi alanına uygun mutlaka bir bölüm vardır.Bir müddet sonra bu ilgi alanı tüm forumu kapsıyor.Umarım iyi vakit geçirir kalıcı ve katılımcı olursun.

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
hoşgeldiniz..İyi seyirler...forumumuzu biraz incelerseniz film dışında da çok güzel şeyler bulabilceğinize inanıyorum..iyi forumlar..

Daha önceki mesajını niye sildin.Gayet iyiymiş.Eleştriye ve her türlü öneriye açık demokratik bir forumdasın.:)
gözünüzden de hi,ç bişey kaçmıyo vallaa.) sitede yeniyim belki öyle bi kutucuk vardır da ben göremiyorumdur diye düşündüm tam herşeyden emin olmadan mualefet olmak istemedim yada öyle görenmek..

Aslında doğru bir yaklaşım.Ama öyle bir ktucuğu ilk geldiğimde bende istemiştim.Daha önce varmış forumu kastığı için kaldırılmış.Bu ihtiyacı ÇEREZ TAKİP'den gideriyoruz.Sende öyle yapabilirsin.:)
evet bende gördüm aslında ama tatmin etmedi aslında ana sayfa üzerinde olsa daha hoş olur idi tabi biraz daha düzenli bende bi sitede süper modluk yapıyorum biz bunu kulanıyoruz.