1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin "Tarkan'la Flört Etmeyi Çok İsterdim"

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 6 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.771
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    4.918 ÇTL

Türk pop müziğinin efsane ismi Füsun Önal, Radyo Turkuvaz'da 'Hey Gidi Günler' programına konuk oldu. Önal, Kenan Doğulu'nun da canlı yayına bağlandığı programda, bilinmeyen yönlerini anlattı.

Kendisini tam bir flört kanını olarak tanımlayan Füsun Önal hayatına girmek isteyen erkeklerin genç ve enerjik olması gerektiğinin altını çizerek Tarkan'a olan hayranlığını da dile getirmekte bir sakınca görmedi.

Çıktığı radyo programında kendisine hiç bir sansür uygulamadan herşeyi anlatan Füsun Önal ilk olarak Kenan Doğulu ve Beren Saat çiftinden bahsetti:

"Biz erkek tarafı olarak Kenan'ın Beren Saat ile birlikte olmasından çok mutluyuz. Çok tatlılar. Onlara, "Dışarı çıkmayın, size nazar değmesin" diyorum.

"TAM BİR FLÖRT KADINIYIM"

Tam bir flört kadınıyım. Lisedeyken üniversiteli abilere aşık olurdum. Sevgililerimi aldattım. Aldatıldım da tabii. İlk eşim Attila Özdemiroğlu ile beni aldattığı için ayrıldık.

TARIK AKAN'LA GİZLİ AŞK YAŞADIK

Kimse bilmez ama hayatımda Attila'dan sonra Tarık Akan oldu. Gizlice yaşadık aşkımızı. O dönem ikimiz de yalanlamıştık. Tarık çok özeldir.

Karşımdaki kişinin en az benim kadar enerjik olması gerekiyor. Bunun için de genç olması lazım. Kenan Doğulu ya da Tarkan'la flört etmek isterdim. Hayatıma giren adamlar da Tarkan ve Kenan'ı çok kıskanır.

2. -araz-
    Ayyaş

-araz- EYVALLAH... V.I.P

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    3.980
    Banka:
    439 ÇTL
    ben de isterdim ama öyle herkesin her istediği olmuyo:)

Sayfayı Paylaş