1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Tatlıses'ten 'Bana Oy Vermeyin' Mesajı

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve cemree tarafından 26 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. cemree
    Eğlenceli

cemree =)=) Süper Moderatör

Beğenileri:
    3.730
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    1.170 ÇTL
    ŞANLIURFA’da, seçimlere bağımsız aday olarak girmek için başvuru yapan ancak daha sonra bu kararından vazgeçen türkücü İbrahim Tatlıses, sosyal medya kanalı Instagram'dan seçmenlere kendisine oy vermemesi mesajını paylaştı.

Instagram hesabında takipçilerine ve Şanlıurfalı seçmenlere yönelik açıklama yapan Tatlıses, mesajında şu ifadeleri kullandı:

"Sevgili hemşerilerim; Bilindiği gibi 1 Kasım Pazar günü yapılacak seçimler için Şanlıurfa bağımsız milletvekili adaylığımı ülkemin birlik ve beraberliği için geri çekmiştim. Fakat ben adaylıktan çekilmeden önce oy pusulaları basıldığı için, oy pusulalarında ismimi göreceksiniz. Pusulalarda bulunmam sizi yanıltmasın! 1 Kasım seçimlerinde aday değilim, beni aday sanıp, oy verirseniz oyunuz geçersiz sayılacaktır! Lütfen aday olduğumu sanıp bana oy vermeyin, oylarınız geçersiz sayılmasın!"

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    Bu adamı da bir almadı iktidar kanadı yanına ya. Yapmadığı kalmadı milletvekili olabilmek için. İktidar partisine giremeyince bağımsız aday olacaktı ama birileri dur bakim dedi anlaşılan.

Sayfayı Paylaş