1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

TeamViewer - Uzak Masaüstü Bağlantı Programı

Konusu 'İnternet Programları' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 15 Haziran 2009 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.353
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.770 ÇTL
    TeamViewer adlı programla hızlı ve sorunsuz şekilde internete bağlı olan iki bilgisayar arasında bağlantı kurabilir, karşı bilgisayardaki sorun çözümüne yardım edebilir, yardım alabilirsiniz.

Kullanımı ve kurulumu oldukça kolay olup özel ayar gerektirmemektedir. Uzak masaüstlerine (tabii bu olay karşı tarafın kabulü ile mümkün) bağlanabilir, dosya paylaşımı yapabilirsiniz. Bu konu ile ilgili daha geniş yardımı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] (ingilizce) adresinden alabilirsiniz.

Bu işlemi gerçekleştiren programlardaki ekstra işlemler bu programda asgariye indirilmiştir. Sadece bir oturum numarası ve parola ile karşı bilgisayara bağlanmanız mümkündür.

Programın 8 farklı dilde çalıştırbilme imkanı var ancak bunların arasında Türkçe yok. Bağlantı sırasında karşıdaki kullanıcı ile sorun hakkında konuşabilmeye yarayan küçük bir bölüm de var.

Programı bir defa kullanacaksanız kurulum yapmadan kullanabilme seçeneğiniz de mevcut.

Programın kullanımı ile ilgili resimli anlatım için [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

Boyut: 1.93 MB
    Sürüm: 4.1.6194
    Kullanım: Ücretsiz (ticari kullanım ücretlidir)

[ [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] ]

2. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    severek kullandığım bir program birde karizmatik bir adam resmi var çok şirin çıkmış bendeki versiyonda :D

Sayfayı Paylaş