1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi.

"BENİM DÜNYAM" konulu resim yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizi de bu yarışmaya katılıma davet ediyoruz...

Tecavüz Edemeyince Tedavi Edin Dedi!

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve BeReNN tarafından 17 Haziran 2011 başlatılmıştır.

1. BeReNN
    Uykumvar

BeReNN Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    335
    Ödül Puanları:
    5.330
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Banka:
    719 ÇTL

Evli ve iki çocuk babası Örmeci bir kadına tecavüz etmek isterken yakalandı.

Eskişehir'in Odunpazarı İlçesi Emek Mahallesi'nde evli ve iki çocuk babası kaynakçı 42 yaşındaki Yunus Örmeci, pencereden girdiği evdeki kadına tecavüz etmek isterken yakalandı.

Yalnız yaşayan kadının direnmesi ve yardım istemesi üzerine komşuları kadının yardımına koştu.

EŞKÂL İLE YAKALANDI

Örmeci, paniğe kapılarak girdiği evin penceresinden kendisini sokağa attı. Tecavüz girişimiyle karşı karşıya kalan kadının polise başvurup, Örmeci'nin eşkâlini vermesi üzerine Eskişehir Emniyeti harekete geçti. Örmeci, çalıştığı Organize Sanayi Bölgesi'ndeki işyerinde gözaltına alındı. Suçunu itiraf eden Örmeci, ifadesinde, “Ne yapayım, kadınlara cinsel tacizde bulunmayı ikinci meslek haline getirdim. Benim hapishaneye değil, tedaviye ihtiyacım var” dedi.

2. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.941
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Banka:
    3.836 ÇTL
    Pişkinliğin bu kadarı