1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin "Tek Gecelik İlişki Yaşadım"

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 24 Ekim 2012 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.869
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    5.575 ÇTL

İzzet Çapa'nın sunduğu 'İzzet Paşa' programının dün akşamki konukları Ayşe Özyılmazel ve Mehmet Ali Erbil'di.

Konukların zarftan çıkan soruları yanıtladığı sırada Ayşe Özyılmazel yaptığı itirafla şaşırttı.

"TEK GECELİK İLİŞKİM OLDU"

Çıktığı televizyon programlarında yaptığı açıklamalarla olay yaratan Ayşe Özyılmazel katıldığı bir programa daha damga vurdu.

Reklamcı Ali Taran'la kısa süren evliliği hakkında "Nikahlı olduğum 10 ayda evlilik yaşamadım, ne olduğunu bende anlamadım" diyen Ayşe Özyılmazel'in tek gecelik itirafı ise programa damgasını vurdu.

"Tek gecelik ilişkiniz oldu mu?" sorusuna "Evet oldu" diye yanıt veren Ayşe Özyılmazel, ardından "...herkesin de olmuştur" dedi. Özyılmazel'in bu sözlerine Erbil "Benim olmadı. Asla... Bu tip ortamlarda da duramam." dedi ve kalkıp gitme parodisi yaptı.

"BİR KERE İNTİHAR ETTİM"

"Hiç intiharı düşündün mü?" sorusuna "bir kere intihar ettim" diyen Özyılmazel'e ilk tepki programın diğer konuğu Mehmet Ali Erbil'den geldi. "Neeeee!" diye bağıran Erbil ardından ekledi: "İntihar ettim denmez ona, teşebbüs denir."

Özyılmazel bunun üzerine "teşebbüs ettim... Hepimiz etmişizdir bir kere" dedi. İlginç olan İzzet Çapa'nın da "ben de etmiştim" diyerek intihara teşebbüsün ne kadar sıradan olduğunun altını çizmesi oldu.

Sayfayı Paylaş