Tekirdağ Şarköy Öğretmen evi ve Akşam Sanat Okulu

Mc_ÖRGE

HalaMadrid
Katılım
15 Eyl 2009
Mesajlar
1,654
Beğeniler
84
Şehir
İzmir
#1
Şarköy Öğretmenevi, Tekirdağ iline bağlı bulunan Mavi Bayraklı plaja sahip Şarköy ilçemizin gözbebeği bir tesistir. Denize yakın konumu (Mavi Bayraklı Belediye plajına 100 metre mesafede), kapasitesi ve sunduğu hizmet kalitesi ile Marmara sahillerinin gözde Öğretmenevi olmuştur.


Öğretmenlerimiz burada gönüllerince tatil yapabilmekte ve dinlenebilmektedirler. Öğretmenevimizde her türlü etkinlik rahatlıkla yapılabilmekte, üyelerimizin düğün, sünnet, nişan, toplantı, davet gibi her türlü etkinliklerine ev sahipliği yapabilecek kapasiteye sahiptir. Sunduğu kaliteli hizmet ile bölgemiz turizminin lokomotifi olan Öğretmenevimiz, son yıllardaki başarısını çeşitli spor federasyonlarımızın Şarköy ve civarında düzenlemiş olduğu olduğu uluslararası ve yurtiçi etkinliklerde sporcu ve teknik kadrolarının konaklama ihtiyacını gidermesi ile perçinlemiştir.


Şarköy Öğretmenevi, Tekirdağ iline bağlı bulunan Şarköy ilçemizde bulunmaktadır. Şarköy, Tekirdağ-Malkara yolunun 48. Kilometresinde Karıştıran’dan güneye ayrılan 38 km’lik yolla D-110 Karayoluna bağlantılıdır. Şarköy'ün il merkezine uzaklığı 86 km’dir. Ayrıca ilçe merkezi Gelibolu’ya bağlı Kavak Köyü kavşağından 24 km’lik bir asfalt yol ile Keşan-Gelibolu yoluna bağlantılıdır. Şarköy-Gelibolu arası 54 km’dir.


BİRİMLERİMİZOTEL BÖLÜMÜÖğretmenevimizin odaları misafirlerimizin konforunu sağlamak amacı ile titizlikle düzenlenmiştir.
Odalarımız süit ve standart olmak üzere iki çeşit olmakla beraber ihtiyaca göre düzenlenebilmektedir.
Odalarımızda banyo ve tuvalet bulunmakta olup, 24 saat sıcak su misafirlerimizin hizmetine sunulmaktadır.
Odalarımız temizlik kadromuz tarafından düzenli olarak temizlenmektedir.
Odalarımızda televizyon ve digital uydu sistemi bulunmakta olup telefon gibi seçenekler de üyelerimizin tercihine sunulmaktadır.
Öğretmenevimiz kaloriferli olup kış aylarında konfor sağlanmaktadır.RESEPSİYON BÖLÜMÜMisafirlerimizi, öğretmenevimize girişte güleryüzlü, yetenekli ve konusunda deneyimli personelimiz karşılamakta ve misafirlerimizin her türlü ihtiyacına cevap verebilmektedirler.

Öğretmenevimiz günün 24 saati hizmet vermekte olup her türlü ihtiyacınıza anında cevap verilmektedir.

RESTAURANT BÖLÜMÜ150 kişi kapasiteli bir restauranta sahiptir.
Restaurantımızda kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği servisleri yapılmaktadır. Kahvaltı yoğunluğa göre verilmekte olup öğle yemeği hafta içi açık büfe tabldot usulü verilmektedir. Akşam yemeği servisimiz ise alakart şeklindedir.
Misafirlerimiz akşam yemeklerinde ızgara ve yöremizden günlük temin edilen balık çeşitlerini tercih edebilmektedirler.
Restaurantımızda toplu yemek organizasyonları da rahatlıkla yapılabilmektedir.
Yaz aylarında yemek servisimiz öğretmenevimizin bahçesine açılmaktadır.LOKAL-BAHÇE BÖLÜMÜÖğretmenevimiz lokalinde üyelerimize içecek servisi yapılmakta olup televizyon seyretme, oyun oynama, projeksiyon perdesinden maç izleme imkanı sunulmaktadır.
Misafirlerimiz lokal bünyesinde bulunan okuma salonumuzda televizyon izleyip günlük gazeteleri takip edebilmekte ve satranç oynayabilmektedirler.
Yine lokal bölümü bünyesinde kurulmuş olan internet köşesinde misafirlerimize internet hizmeti sunulmaktadır.
Öğretmenevimizin bahçe bölümü geniş bir alana yayılmıştır. Özellikle yaz aylarında üyelerimizin ve misafirlerimizin uğrak alanı olan bu bölüm ağaçlarla ve çiçeklerle kaplıdır. Ayrıca bahçe bölümümüz yaz aylarında üyelerimizin nişan, düğün, sünnet gibi etkinliklerine de ev sahipliği yapabilmektedir.
Öğretmenevimizde üye ve misafirlerimizin çocukları da unutulmamış, çocuklar için oyun alanı oluşturulmuştur. Çocuklarımız, eğlenerek vakit geçirebildikleri bu alanda velilerinin de gözü önünde bulunmaktadırlar.


iletisim@sarkoyogretmenevi.com.tr

Santral(Rezervasyon): 0 282 518 42 54
Santral(Avea MEB): 0 506 272 88 46
Müdür: 0 282 518 41 11
Faks: 0 282 518 24 11
 

Benzer konular

Top