1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Telefon diyalogları güldürdü

Konusu 'Komik Yazılar ve Olaylar' forumundadır ve Mavi Gül tarafından 20 Haziran 2009 başlatılmıştır.

1. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    112 Acil Servisi arayanlar ile görevliler arasında ilginç diyaloglar yaşanıyor. Konya 112 Acil Yardım Merkezini telefonla taciz eden kişiler, numaraları kaydedilerek, gün içinde tekrar arama yaptıklarında, sistem operatöre bağlanmadan, "112’yi rahatsız ettiğiniz tespit edilmiştir. Savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır" sesli mesajıyla yanıt veriyor ve görüşmeyi iptal ediyor.

112 Acil Yardım Merkezi Başhekimi Dr. Ömer Ekici, AA muhabirine yaptığı açıklamada, hayati öneme sahip bir işi yerine getiren kurumlarının, yanlış haber ve yalan ihbarlar nedeniyle yıpratıldığını söyledi.
    İŞTE GÜLDÜREN BAZI DİYALOGLAR...

Santral görevlisi: Ambulansımız sizi bulamadı, sizin sokakta dolaşıyor.

Hasta yakını: "Ben ambulansı görüyorum, bu yana gelsin bu yana..."

Santral görevlisi: "Evinizin yakınında bilinen bir cami, market, okul var mı? Ambulansımızı nerede karşılayacaksınız?

Hasta yakını: "Kapının önünde..." Eşinin kalp krizi geçirdiğini ve Acil yardım ihtiyacını dile getirmeye çalışan ve ağlayan bayanın karşısında heyecanlanan Santral Görevlisi: "Eşiniz erkek mi?"...

Santral görevlisi: "Beyefendi ambulansımız adrese ulaşamaz ise sizi aramamız gerekebilir telefonunuzu verir misiniz?"

Hasta yakını: "Telefonumu yeni aldım sana verirsem ben neyle konuşacağım"...

2. k@LpSiz_K@fKéF

k@LpSiz_K@fKéF Forum Onuru

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL
    Yurdumun insanı :D

Sayfayı Paylaş