Telefon no ögrenme yardım ?

Arkadaslar öncelikle merhaba
bi konu hakkında yardım ederseniz sevinirim. 11880 'den isim ver adres vererek artık kişinin cep numarasınıda ögrenbiliyormuşsun bu dogrumu? ikinic bir sorumda diyelim ben açtım birinin isim ve adres bilgilerini söyledim ve bu kişinin cep numarasını istedim.. peki bu kişinin benim onun numarasını istedigimden haberi olurmu hani sistem tarafında o kişiye cep numaranı istedi diye bilgi verilimi? ne bileyim kafama takıldı belkide yoktur böyle bişey.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Takım
GALATASARAY
Arkadaslar öncelikle merhaba
bi konu hakkında yardım ederseniz sevinirim. 11880 'den isim ver adres vererek artık kişinin cep numarasınıda ögrenbiliyormuşsun bu dogrumu? ikinic bir sorumda diyelim ben açtım birinin isim ve adres bilgilerini söyledim ve bu kişinin cep numarasını istedim.. peki bu kişinin benim onun numarasını istedigimden haberi olurmu hani sistem tarafında o kişiye cep numaranı istedi diye bilgi verilimi? ne bileyim kafama takıldı belkide yoktur böyle bişey.
ayrıca herhangi bir kişi adına sorgulama yaptırdıgınız taktırde sorgulama yaptırdıgınz kişinin bundan haberi olmuyor arkadaşım .

Tşk ederim.
Gecen gün ptt ye gittim aramak istedim11880 i ama düşmedi malesef sürekli meşgul çaldı yani ptt den aramaya kapalımı? Nasıl saçma bir iş bu illaki ev veya cepten mi arayacaz bize kabarık faturamı gelecek... Yani sormak istedigim ptt den aranamıyor ama cepten arasam dk başı kaç kontör gider? çünkü hatlı kullanmıyorum bilgisi olan varmı arkadaşlar