1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Telefon no ögrenme yardım ?

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve ImmoRtaL tarafından 27 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. ImmoRtaL

ImmoRtaL Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Arkadaslar öncelikle merhaba
    bi konu hakkında yardım ederseniz sevinirim. 11880 'den isim ver adres vererek artık kişinin cep numarasınıda ögrenbiliyormuşsun bu dogrumu? ikinic bir sorumda diyelim ben açtım birinin isim ve adres bilgilerini söyledim ve bu kişinin cep numarasını istedim.. peki bu kişinin benim onun numarasını istedigimden haberi olurmu hani sistem tarafında o kişiye cep numaranı istedi diye bilgi verilimi? ne bileyim kafama takıldı belkide yoktur böyle bişey.

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.327
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.722 ÇTL
    Bu konu alttaki linkte tartışılmıştı.

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

11880 den artık sorgulama yapılabiliyor ancak yukarıdaki linkte genel olarak oldukça pahalı olduğu vurgulanmış. Ayrıca sorgulama yaptırdığınız numaranın sahibine haber verilmiyor. Dolayısıyla haberi olmaz.

3. sonsuzz25

sonsuzz25 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    açıklık getirmek gerekirse dakıkası vergiler dahil 1,11 TL

4. sonsuzz25

sonsuzz25 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    ayrıca herhangi bir kişi adına sorgulama yaptırdıgınız taktırde sorgulama yaptırdıgınz kişinin bundan haberi olmuyor arkadaşım .

5. ImmoRtaL

ImmoRtaL Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Tşk ederim.
    Gecen gün ptt ye gittim aramak istedim11880 i ama düşmedi malesef sürekli meşgul çaldı yani ptt den aramaya kapalımı? Nasıl saçma bir iş bu illaki ev veya cepten mi arayacaz bize kabarık faturamı gelecek... Yani sormak istedigim ptt den aranamıyor ama cepten arasam dk başı kaç kontör gider? çünkü hatlı kullanmıyorum bilgisi olan varmı arkadaşlar

6. sonsuzz25

sonsuzz25 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    öyle bir şey değil büyük ihtimalle sistem yoğun oldugu için düşmemiştir snuçta ptt de sabit bir numaraya sahip

7. ImmoRtaL

ImmoRtaL Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Başka gün tekrar gittim ama 118 ile başlayan servislerden hiç biri düşmüyor 11811 hariç.

8. Apancene

Apancene Aktif

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    2 ÇTL
    Normal telefondan aradım 11880 hoş geldiniz dedi , dk fiyatı fahiş yazılanların doğru olmamasını temenni ederim ..

Sayfayı Paylaş