Telefonunuz Artık Bir Oyun Konsolu

aslann

Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!
Katılım
25 Tem 2009
Mesajlar
7,662
Beğeniler
515
Şehir
MAVİ
#1Oyun dünyası her geçen gün kendini geliştirirken kimiz zaman mobil cihazlarımız çıkan yeni oyunlara uyum sağlayamıyor.
Oyun oynamak için tasarlanmış el konsollarının, akıllı telefonlara göre çok ayırtedici bir özellikleri var. Yön ve aksiyon butonları. Akıllı telefonlar ise çok fazla işlevi yerine getirmek durumunda ve aynı anda da güzel gözükmeleri lazım. O yüzden yön ve aksiyon butonları bulunmuyor. Ama PhoneJoy ile bu durum değişebilir.
PhoneJoyhem iPhone, hem deAndroidtelefonlarla kullanabileceğiniz bir Oyun kontrol cihazı. İlk bakışta ekransız ve küçük bir cihaz ama iki tarafa doğru çekerek açıyor ve telefonunuzu ortadaki slota yerleştiriyorsunuz. Böylece oyunlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz harika bir kumanda platformuna dönüşüyor.

PhoneJoy’un üzerinde iki analog kol, bir D-pad yön kolu, dört aksiyon butonu ve başlat/geri butonları bulunuyor. PhoneJoy, akıllı telefonlarla bağlantı için Bluetooth kullandığı için, isterseniz cihaza telefonunuzu takmak zorunda bile değilsiniz. Telefonunuza ve tabletinize Bluetooth ile bağlayıp ayrı bir kumanda gibi de kullanabiliyorsunuz.

iOS ve Android platformlarında yaklaşık 400 oyun PhoneJoy’u resmi olarak destekliyor. PhoneJoy kumandasını Amazon ABD sitesinden 79 dolar’a satın almak mümkün.
 

Benzer konular

Top