1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi.

"BENİM DÜNYAM" konulu resim yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizi de bu yarışmaya katılıma davet ediyoruz...

Temel İle Bush

Konusu 'Karadeniz Fıkraları' forumundadır ve kelebek tarafından 14 Eylül 2007 başlatılmıştır.

1. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    134
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    640 ÇTL
    Temel, Amerikanin durduk yerde Irak`a saldirmasindan rahatsiz olmustur. Bir yolunu bulup baskan Bush`a telefon eder:"Alooo! Ben, Temel olarak size savas acayrum haberunuz olsun!"
    Bush, gulerek yanitlar:"Hehehe. ..kac kisilik bir ordun var ki?"
    Temel dusunur:"Hmmm. ..kayinpirader Idrus, halaogli Tursun, kaavedeki arkadaslar.. ." ve yanit verir: "9 kisidur daa!"
    Bush icinden kis kis guler ve ciddi olmaya calisarak:"Temel bey, sizin 9 kisilik ordunuza karsilik Amerikan ordusu tam 2 milyon askerden olusmaktadir! " der.
    "Hmmm..." der Temel:
    "Sizu pir sure sonra arayacagum." Aradan birkac gun gecer ve Temel, Bush`u yeniden arar:"Baskan, savas ilanimuz gecerlidur. Bir miktar ekipman hazirladuk size karsi!"
    Bush, ilgiyle sorar:
    "Neymis bunlar?" "Hacan, bizim Tursun`un tiraktoru, benim cakaralmaz tufek bi de kavedeki arkadaslardan birinin bicerdoveri. .."Bush guler:"Iyi ama benim tam 150 bin tankim, 30 bin ucagim ve 10 bin askeri gemim var! Haaa, ayrica bu arada askerlerimizin sayisi da 3 milyon oldu!"
    Temel yeni gelisme karsisinda biraz sikilmistir:
    "Tamam, bir muddet sonra sizu yeniden arayacagum." Birkac hafta sonra Temel, Bush`u yeniden arar:
    "Baskan, savas ilanumuzu ceri alayrum."
    Bush merakla sorar:
    "Neden?"
    Temel, moralsiz bicimde yanitlar:
    -Cenevre anlasmasinu incelemisuzdur. 3 milyon savas esirini barinduracak yerimiz yoktur!

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.846
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    9.568 ÇTL
    Olay budur !

Siz fıkranın son satırına kadar Temel'in korktuğunu sandınız demi :D