1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi.

"BENİM DÜNYAM" konulu resim yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizi de bu yarışmaya katılıma davet ediyoruz...

temel

Konusu 'Karadeniz Fıkraları' forumundadır ve aslann tarafından 25 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. aslann
    Ruhhastasi

aslann Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    5.330
    Yer:
    MAVİ
    Banka:
    148 ÇTL
    Temel komutanının karşısına çıktı izin istedi.komutan sebep sordu:Efendum karim çocuğumuzun çok hasta oldiğini yazmiş demiş omutan Yalan söylüyorsun.Çünkü sana gelen mektubu ben de okunum hiç öyle bir şey yazmıyordu. Temel selam verdi,tam kapıdan çıkarken,döndü ve samimiyetle :Komutanım dedi.İkimizde yalancıyiz anlaşilan çünkü ben evli değulum.

2. aslann
    Ruhhastasi

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    5.330
    Yer:
    MAVİ
    Banka:
    148 ÇTL
    Temel bir gün hastaneye gitmiş hastenenin bir köşesinde bir adam hüngür hüngür ağlıyormuş. Temel sormuş niye ağlıyorsun uşağum diye. Adam:
    - Kan tahlili yaptırmaya geldim parmağımı kestiler.
    Bu sefer Temel ağlamaya başlamış. Adam sormuş Temel'e "niye ağlıyorsun" diye; Temel cevaplamış:
    - Ben de idrar tahlili yaptırmaya geldim daa.

3. aslann
    Ruhhastasi

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    5.330
    Yer:
    MAVİ
    Banka:
    148 ÇTL
    Temel dava açmış ve ilk duruşmada Hakim sormuş ;

- Nedir şikayetin ?

- Hakim bey bu Temel fıkraları var ya,benle Fadime'yi ağızlarına dolamışlar bizi rezil ediyorlar..hepsinden davacıyım... kim fıkra diye bizi anlatıyorsa onlardan tazminat talebim olacak..

- Senin adın Temel mi ?

- Evet Temel

- İyi de binlerce Temel var... o fıkralar neden senin için anlatılmış olsun..

- Hakim bey,ben çok iyi biliyorum beni kastediyorlar.. Hakim karşısında duran Temel'i iyice süzdükten sonra ;

- Bak ama o Temel fıkralarının çoğu belden aşağı... oysa sana bakıyorum çelimsiz ve yaşını almış bir Temel'sin... o fıkralar senden çok daha genç, güçlü kuvvetli ve çapkın bir Temel için anlatılıyor... seninle hiç ilgisi yok... bu dava düşer..

-Madem Hakim bey siz böyle takdir ediyorsunuz mesele yok... demek tevatürmüş, ben değilmişim...

- Evet sen olamazsın, başka Temel'dir onlar... sana sıra gelene kadar...

- İyi hoş da Hakim bey bu dava için köyden kalktım buralara kadar geldim... boş dönmeyeyim... hiç değilse o güçlü kuvvetli Temel'den sana bir fıkra anlatayım...

- Anlat bakalım..

- Bizim bu iri kıyım pazulu Temel Hakim karılarına çok düşkünmüş...

- Dur,dur be,ne diyorsun sen...

- N'oldu Hakim bey ?

- Daha ne olacak ,benim Hakim olduğumu bile bile Temel hakim karılarına meraklıymış diyorsun..ağzından çıkanı kulağın işitmiyor galiba..

- Rica ederim Hakim bey, Temel fıkrası için karısı güzel binlerce hakim var... seninkine sıra gelene kadar..

4. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    5.232
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    1.733 ÇTL
    Güzel fıkralar..paylaşım için teşekkürler..

5. yeşüLL

yeşüLL limitsizsiniz...! Özel üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    68 ÇTL
    güzel fıkralar eline sağlık:D