1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Temel'in İntikamı

Konusu 'Karadeniz Fıkraları' forumundadır ve cırcırböcee tarafından 10 Şubat 2007 başlatılmıştır.

1. cırcırböcee

cırcırböcee V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    335 ÇTL
    Bizim Temel Fadime ile birlikte ormana gider.Birdenbire kocaman bir erkek ayı gelip Fadimeyi kaptığı gibi yere yatırır ve işine koyulur...Fadime çığlık çığlığa '
    - Ula Temel gurtarsana ha beni''diye bağırır.

Temel hiç istifini bozmaz ve Fadimeye:
    '-Başım ağriyi de,çamaşır yıkadım yorgunum de,canım istemeyi de''ula hadi o'na da desene...

2. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    :)) Bu temel olmsa gülmeyi unutacagiz :) Karadenizli olmak ta Bir Ayrilacaliktir

3. cırcırböcee

cırcırböcee V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    335 ÇTL
    Adminimin damarına basmayalım aman :D kulaklarından dumanlar çıkmaya başlayınca korkuyom :P

4. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    :)) Bende karadenizliyim :)) Onun icin Temelin fikralarini cok seviyorum

izinlerimiz Denk gelirse Findik toplamaya gideriz :) Tabi becere bilirsek :)

5. cırcırböcee

cırcırböcee V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    335 ÇTL
    Ben anadolu çocuğuyum :) ama fındık toplamaya gelirim çok eğlenceli olur heralde fındık bahçelerinde piknik yaparız adminim bu sene fındık toplamaya giderken bizi de götürür artık :P

6. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    :) Admin nereli ki ben Giresunluyum bos ver ben seni davet ediyom 16.7 07 .ayarla ADMIN de gelirse hep beraber piknik yapariz E nede olsa admin bastacimiz :) Ama bu yazilarida okursa bizi citir citir keser :9 sonra temel yerine bize gulerler :)

7. cırcırböcee

cırcırböcee V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    335 ÇTL
    Ben admini kastettiğini sandım Karadenizli diyince adminden başkası gelmiyo aklıma benim :P Yok yok kıyamaz bize eminim ben :) bizim gibi mod bulmuş daha ne ister ki bedava çalışacaz işte :D Sonra da size geliriz hep beraber sizin işleri de bitirir foruma döneriz artık :D

8. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    :) biz butun Forum tutkunlari bir araya gelirsek is görecegimizi sanmiyorum :) cok güzel egleniriz

Sayfayı Paylaş