Tepkilerden Tepki Seçin

wien06

V.I.P
V.I.P
Klasik tepki : Sıraya geç kardeşim.

Neoklasik tepki : Şeker kardeşim sıraya geçiver.

Realist tepki : Sıra var.

Sürrealist tepki : Sallandıracaksın bunlardan ikisini Kızılay’da, bak bir daha yapabiliyorlar mı ?

Romantik tepki : Beyefendi galiba sırayı görmediniz ?

Modern tepki : Efendim insanımız eğitimsiz. Halbuki Avrupa’da...

Postmodern tepki : Sırana geç lan ayı...

Uzlaşımcı tepki : Acelesi olmasa öne geçmezdi, üzmeyin garibi...

Devrimci tepki : Altyapı sorunları çözülmeden halkımız sıraya geçmez. Devrim olunca herkes hizaya gelecek.

Kaderci tepki : İki dakika fazla beklesek kıyamet mi kopar ? Kısmetse hepimizin işi görülür.

Felsefeci (septik kuşkucu) tepki : Ön ve arka kavramları görecelidir. O tarafın ön taraf olduğuna kim karar verdi ? Öne geçtiğini zanneden, aslında arkaya geçmiş olabilir

Kantçı tepki : Efendim, algılanmayan şeyler yok demektir. Bakmayın o tarafa, adam yok olur.

Kötümser varoluşçu tepki : Herkes bir gün ölecek. Onurlu bir şekilde bekleyin. Bir gün o adam da ölecek.

İyimser varoluşçu tepki : Sıkmayın canınızı, şu anın tadını çıkarmaya çalışın. Bakın ne güzel hayattasınız ve birileri önünüze geçebiliyor.

Hümanist tepki : İnsanlık bir bütündür.Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için. Dolayısıyla birimiz öne geçince, aslında hepimiz öne geçmiş oluruz.

Felsefeci (septik kuşkucu) tepki : Ön ve arka kavramları görecelidir. O tarafın ön taraf olduğuna kim karar verdi ? Öne geçtiğini zanneden, aslında arkaya geçmiş olabilir
bu ben oluyorum galiba :D

:D çok süper bir paylaşım :D teşekür ederim wien06 arkadaşım :)

-Hooppp..Bilader..Biz Sence Burda Ne Bekliyoz..?
-Ne biliyim..Ne Bekliyosunuz..??
-Geç Lan Sıraya Yumak..Bi de Dalga Geçiyo..:D:D
Benlik Tepki..:D

Kötümser varoluşçu tepki : Herkes bir gün ölecek. Onurlu bir şekilde bekleyin. Bir gün o adam da ölecek.

bu tam benlik puhaha:v:v