1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Terörü Lanet Mitingi

Konusu 'Ne Mutlu Türküm Diyene' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 22 Ekim 2007 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.360
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.871 ÇTL
    Bugün terörü (PKK Terörünü) lanetlemek için biz de yürüdük. Şehitlerimizin ruhu şad olsun. Görmeliydiniz canlarını vermek için hazır olan gençliği, görmelliydiniz lise öğrencilerinin heyecanını. Görmeliydiniz o kulakları yırtan sloganların, şehitler için saygı duruşu sırasında bir anda kesilişini ve İstiklâl Marşımızı okumaya başladıklarındaki heyecanlarını. Ve bugün gittiğim kuafördekilerin tekrar askere gitmek için dilekçe verdiklerini öğrenmek; hakikaten bize bişey olmaz arkadaşlar. Biz yer geldiğinde tek bir yürek, tek bir yumruk olabiliyoruz. Bugün kendi gözlerimle görünce inanın göğsüm kabardı onurlandım. Ha bu arada süper modlarımızdan BIYIKLI ile birlikteydik.

2. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    Tr de olmadigim icin böyle katilimlarda bulunamiyorum :((

Ama bugun bende tv de izledim icler acisi idi ona orda yurek dayanacak gibi bir güc olamazdi :(( bölge .bölge gösterdiler o mehmetcikleri ve ailerini :(( nasil kiydilar onlara nasil :((((

3. ahbeabi

ahbeabi Uzman

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    VAN
    Banka:
    7 ÇTL
    Birlik ve Beraberliğimizden Şüphe Duyan İtlere Ders olmuştur Umarım. Güzel Görüntüler Bunlar.

Sayfayı Paylaş