1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Tesadüfe Bak :)

Konusu 'Komik Yazılar ve Olaylar' forumundadır ve EsRaRenGiz tarafından 29 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. EsRaRenGiz
    Küstah

EsRaRenGiz [ÇARŞI] Özel üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    830
    Yer:
    Bi Orda Bi Burda:)
    Banka:
    167 ÇTL
    AHİRETTE 2 KADIN :
    + Selam benim adım Selma
    - Selam Benimkide Özge, Sen nasıl öldün ?
    + Donarak öldüm.
    - Ne kadar korkunç..
    + Yok o kadar kötü değildi, soğuktan titremem geçince ısınmaya başladım ve uyku bastı, sonunda huzur dolu bir ölüm.
    + Peki sen nasıl öldün ?
    - Ağır bir kalp krizi geçirdim. kocamın beni aldattığını sandım, onu iş üstünde yakalamak için eve erken geldim, fakat evde tek başına televizyon seyreder halde buldum.
    + Sonra ne oldu ?
    - Kesinlikle evde başka bir kadın olduğundan emindim, bütün evi aramaya başladım, çatıyı, yatakların altını her yeri aradım fakat bulamadım, ararken aşırı yorulmuşum, kalp krizi geçirdim ve öldüm.
    + Ah be güzelim birde derin dondurucuya baksaydın, şu anda ikimizde yaşıyor olacaktık.

2. canerakın

canerakın Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    hahhahaaaa süpermiş...

Sayfayı Paylaş