1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Teşekkür Mesajlarımız

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 4 Nisan 2007 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.322
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.712 ÇTL
    Hepinize tüm üyelerimize katılımcı ve okuyucu olarak verdikleri destek için teşekkürler.

Forumu izlerken hakikaten öyle güzel konular açılmış ve konulara öyle güzel yorumlar yazılmış ki hepinizi kutluyorum.

Ancak belirtmek istediğim konu, teşekkür olayını bazen abartıyoruz. Belki bu görüşüme katılmayanlar olacaktır. Forumda bunu için bir buton (Teşekkür Butonu) var. Daha çok bunu kullanıp konu altına da yorum şeklinde yazılar yazmamız. Böylelikle hem mesaj kirliliğinden uzaklaşmış hem de daha kaliteli bir forum ortaya çıkarmış alacağımızı düşünüyorum.

Bu demek değildir ki hiç mi teşekkürler yazmayacağız. Hayır elbette bu da olacak. Kendim de yapıyorum. Ama mesajlarının tamamı teşekkürden oluşan üyelerimiz var.

Bu fikrime karşıysanız gerekçenizi de belirterek bu bölüme yazabilirsiniz. Teşekkürler CeReZFoRuM ailesini oluşturan herkese.

2. Çirkin Kral

Çirkin Kral Forum Tutkunu

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Gümrükçü
    Yer:
    istanbul
    Banka:
    62 ÇTL
    gerçekten çok güzel açıklama tebrik ederim:)aynen katılyorum yorumsuz'a:)

3. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    Sana Katilmamak mümkün bile degil. Ama Insallah bunu bütün üyelerimiz okur ve uygular ...

4. blackcrown

blackcrown Aktif

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    15 ÇTL
    bu aslında kanayan bir yara, ancak çözümü yok. mesaj sayısını arttırmak için bu yola başvuranların sayısı hayli fazla. yasaklama veya düzenlemelerin bir fayda sağlayacağını sanmıyorum. elimizden gelen tek şey hakedeni ödüllendirmektir. kaliteli konuları mutlaka ödüllendirelim ve özendirelim.

5. merakettim
    Ecinni

merakettim Öpözel Üye :*

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    2.230
    Meslek:
    Ne iş olursa yaparım abi
    Yer:
    leşim ANKARA:)
    Banka:
    1.432 ÇTL
    Haklısın Yorumsuz.blackcrown kardeşime katılmıyorum.Yorumusuz sen mesaj sayısı yüksek olanlara tabak,çanak,çömlek ve benzeri hediyeler veriyorsun da benim mi haberim yok?

6. PİNKY

PİNKY Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    180
    Banka:
    0 ÇTL
    teşekkür edebilmek gerçekten çok özel bişeydir.Fakat bunu kendi menfaatlerimiz için kullanırsak pek bi öneminin kalıcağını sanmıyorum.O yüzden adminim sana ve diğer arkadaşlarıma katılıyorum.Teşekkürü hakedenden asla esirgememek ama karşılıksız yapmak lazım diye düşünüyorum.

7. blackcrown

blackcrown Aktif

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    15 ÇTL
    insanlar arasında gizlide olsa sürekli bir rekabet vardır. en çok mesajı yazan olmak veya en fazla rep sahibi olmak bazıları için çok önemli şeylerdir.

8. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    Burda dur....Yaris etmesi icin bir cikari olmasi gerek Ben birinci olayim diye burda hic bir kimse cikari icin birsey yapmiyor... Ben buna katilmiyorum Bence burda ki paylasimcilar yaris icinde degil begendikleri seyleri baskasi ile paylasiyolar ve Cerezforumu cok sevdikleri icin paylasimi eksik etmiyolar Ve sanmiyorum burda yaris icinde kimsenin olacagini Ne fark ederki az olmus cok olmus Mesaj bence en önemli olan Burda hep beraber olmak ve en güzel seyleri paylasimlarda bulunmak insanlarla birseyleri paylasmak..

9. merakettim
    Ecinni

merakettim Öpözel Üye :*

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    2.230
    Meslek:
    Ne iş olursa yaparım abi
    Yer:
    leşim ANKARA:)
    Banka:
    1.432 ÇTL
    blackcrown kardeş ben seni çok seviyorum:)(Arkadaş olarak yani :D)Yanlış anlama ama burada biraz ön yargılı davranıyorsun.Teşekkür mesajlarından kasıt,zaten teşekkür düğmesi var.Birde sadece teşşekkür içeren mesajın ne gereği var?Ben de bu hataya düşüyordum.Lakin YEMİN EDERİM amacım paylaşıma saygıdan ibarettir.Yani adam oraya bişi yazmış.Tüm üyeler için.Benim için.Ben buna en güzel saygıyı bu şekilde gösteririm.Olay bundan ibaret.Teşekkür mesajı yazdığım her konuyu incele.Hepsine ayrıca teşekkür düğmesiyle de teşekkür etmişimdir.Lakin yaptığım yanlışmış.Yeni farkettim:)Eeee yaşayacan,hata yapacan,öğrenecen.:)

10. blackcrown

blackcrown Aktif

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    15 ÇTL
    güzel kardeşlerim, bu sadece cerezforum' un sorunu değil. aşağı yukarı tüm forum sitelerinde bu sorun mevcut. bunu kişiselleştirmenin bir anlamı yok. en büyük hatanız, herkesi kendiniz gibi sanmanız. istatistiklere bir bakın, pek çok mesajı olupta hiç konusu olmayan üyelerle mutlaka karşılaşacaksınız. amacım burada bir tartışma ortamı oluşturmak değil.

Sayfayı Paylaş