1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Tezgâhtar söylerse manken de söyler

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve KıRMıZı tarafından 28 Haziran 2008 başlatılmıştır.

1. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.766
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    363 ÇTL
    Kırbaçlı imajıyla yeni albümünü çıkaran Asuman Krause, müzik dünyasında yeni polemikler başlatmaya aday...

Kumsal dergisine konuşan Krause, Hande Yener'i samimiyetsizlikle itham ederken, Tanyeli için ise alaycı bir üslup takındı.

"Tezgâhtardan, doktordan şarkıcı oluyor da mankenden niye şarkıcı olmasın?" çıkışını yapan Asuman Krause, Yener için şunları söyledi: "Değişimini cesur buluyorum. Ancak 'Hep böyleydim' diyerek insanları aptal yerine koymasın. 'Artık Avrupai tarz yapıyorum, eller havaya tarzı müzikler gereksiz' dersen olmaz. Nankörsün o zaman." Krause, oryantal Tanyeli'nin dünyaca ünlü yıldız Beyonce'ye benzetilmesi konusunda ise "Beyonce duyarsa bunu yıkılır herhalde" ifadesini kullandı.

Sayfayı Paylaş