Tık Tık Tık..Kim O..?? Ben..??

İşte Bu Yurdum İnsanın Verdiği En güzel CevapLardan Sadece Bir..
Kapı Çalar İçerden Bi Ses Kim oo Die Seslenir..Ve o Meşhur Cevap..BEN..
İyi de Sen Kimsin..?? BEN Die Birini Tanımıyorum..İsmin BEN mi..?? Ve akabinde Gelişen olaylar Malum..Sonuç Ev Sahibi Ya katil olur..Ya Delirir..

Aşagıdaki markete gidiyorum..Annecim kapıyı kimseye açma diyorum..Benim deli oğlan zili çalınca megafondan...KİMOSUN....KİMOSUN.. ;S;V

Safir

Özel Üye
Özel üye
Arada benim de sergilediğim, bize has davranış tarzı :P
Kapıyı açacak olanın sesimden tanımasını bekliyorum, tanımazsa bilahare görüşürüz kendisiyle :P:D

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Arada benim de sergilediğim, bize has davranış tarzı :P
Kapıyı açacak olanın sesimden tanımasını bekliyorum, tanımazsa bilahare görüşürüz kendisiyle :P:D
Bilinçsizce kullanılan bir sözcük olup ağzımızdan dökülüverir. Safirin de dediği gibi sesimizden tanımasını bekleriz. Ama dışardan durup da izlediğinde gülünesi bir durumdur

dağcı

Forum Tutkunu
inanmıyorum ya tabi ki ben diceksiniz ve sesinden tanıcaksınız ne dicekti ya ben bu evin oğlu veya kızı annesi babası diyip kısa özgeçmişinizi anlatacak değilsiniz ya tabi ki ben diceksiniz düşünsenize kapıyo çalıyorsunuz ve siz ben diyorsunuz ve anneniz diyor ki ben die birini tanımıyorum lütfen TC nonunuzu verirmisniz :D:D

arzum

Forum Gururu
her şey artık tc.üzerinden oluyo yaaa abimde onu vurgulamak istedi sanırım:) bende bazen karşı taraf kimo demeden ben bağırıyorum kimo die:D o zaman anlıyolar benim geldiğimi:P

cemree

=)=)
V.I.P
kimsin sen :kik
ya ama bazı durumlardada isim söylemek garip oluyo sanki :kik