1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Tikitikitampo

Konusu 'Fıkra' forumundadır ve DeMoNLeo tarafından 2 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. DeMoNLeo

DeMoNLeo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    180
    Banka:
    0 ÇTL
    Bir kadın warmıs ve hiç çocugu olmuyormus allaha dua etmis allahım bir oglum olsun ona dünyadaki en uzun ismi koyucam demis olmus we adına Tikitikitampoveselelampocheleberliçivitertampo koymus Ve yine birgün dua etmis allahım bir kızım olsun ona dünyadaki en kısa ismiwericem demis olmus we adına z koymus bunlar birgün ailece havuza gitmisler ve aniden Tikitikitampoveselelampocheleberliçivitertampo bogulmaya başlamıs kardesi z annne anne Tikitikitampoveselelampocheleberliçivitertampo boguluyor demis annesi beyine gitmis Bey ! Bey! Tikitikitampoveselelampocheleberliçivitertampo boguluyor demis Beyde Hadi ozaman Tikitikitampoveselelampocheleberliçivitertampoyu kurtalarım demis ancak Tikitikitampoveselelampocheleberliçivitertampo ölmüş...

Not:Bu Fıkra alıntı degildir Ben ve Kuzenim yaptık

2. gülüşüm

gülüşüm Usta

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    Sahiii.. Nerden?
    Banka:
    39 ÇTL
    Ben bunu duymuştum, senin gibi 14 yaşındayken anlatırdık arkadaslarımıza:P

3. jeriko

jeriko Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    657
    Yer:
    Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
    Banka:
    314 ÇTL
    DeMoNLeo bu güzel fıkra için teşekkür ederim.Ancak özellikle sen gibi gençlerin dikkat etmesi gereken bir şey var,oda güzel türkçemizi doğru kullanmak.Genç nesil türkçemizi doğru kullanırsa bu eşsiz dil dahada gelişir ve bozulmadan çok daha uzun ömürlü olur.Sen aslında türkçemizi oldukca iyi yazıyorsun.Yapman gereken v yerine w kullanmamak.;)Dilimizin gelişmesi için hepimizin elinden geleni yapması gerekir.;)

Sayfayı Paylaş